Ocena kierowcy - Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d

MarkoPolo, 5 miesięcy temu
Silnik 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Rok produkcji 2006
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Z pozoru małe ale naprawdę ładne i przyjemne autko. Miejsca dla dużego chłopa i kobiety z dzieckiem jest wystarczająco. Wyposażenie naprawdę niezłe. Klimatyzacja, elektryczne szyby,lusterka, regulowana kierownica wielofunkcyjna i regulowany fotel góra dół... Czego więcej potrzeba?
Zrobiłem nim 20tkm bez najmniejszego problemu. Silniczek prosty w obsłudze i mimo, że jest to 1.3 jest powiedziałbym baaardzo żwawy :) naprawdę bardzo przyjemna jednostka, jednocześnie przy niskim spalaniu.
Zero problemów, biegi niemalże idealnie zsynchronizowane, ani za długie ani za krótkie.
U mnie wstawiony komplet porządnych amortyzatorów Meyle niebieskie. Trzyma się super mimo że jest trochę sztywny ale mi to pasuje
Gdzieniegdzie znajdą się jakieś odpryski że względu na przebieg auta ale nie ma mowy o jakiś purchlach. Trzeba dbać o podwozie, szczególnie tyłu autka.
Lux. Nic nie zasłania, lusterka czytelne.
Wszystko pod ręką. Wielofunkcyjna kierownica.
Bez zastrzeżeń. Grzeje zimą, chłodzi lato i to fest. Klimatyzacja działa bardzo sprawnie.
Ja mam 186cm a moja Pani 175... Mieścimy się z zapasem. Z tyłu gorzej ale jest to autko małe co nie znaczy że miejskie bo robiłem nim trasę 3200km wygodnie i bez odcisków na du*** ;)
Tutaj słabo. W aucie jest dość głosno ale od opon a nie silnika.
Wstawiam tylko bdb jakości części więc cena jest trochę wyższa ale są też tanie zamienniki. Dla każdego coś się znajdzie.
Moim zdaniem rewelacja. Cena zakupu niewysoka
Nic się nie psuje
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 1.3 16V Multijet 75KM 55kW [l/100km]

Dziennik kosztów dla Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
5,2
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d