Lista ocen Fiat Punto Grande Punto (194) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 206 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fraxiu
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Podczas poszukiwań auta planowałem zakup Punto Classic, lecz zostałem przekonany, by spróbować jak sprawuje się Grande Punto. Byłem na przejażdżce autem w wersji Estiva z silnikiem 1.4 i zostałem przekonany do nowego modelu. Korzystając z tzw. kryzysu, kupiłem jednak w wersji Dynamic 1.2 z Czech, bo było znacznie tańsze i z lepszym wyposażeniem. Muszę przyznać, że warto było - śmiga wystarczająco jak na polskie drogi, a gdy doczekamy się A1 z...
~582-32-41 GG
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
DOSKONALY. KUPILEM 1,5 ROCZNY SAMOCHOD Z PRZEBIEGIEM 14 TYSIECY ZA 29000 PO OPLACIE JUZ UBEZPIECZENIA. WYPOSAZENIE 2 PODUSZKI ELEKTRYCZNE SZYBY I LUSTERKA SKORZANA KIEROWNICA I DRAZEK ZMIANY BIEGOW PRZYCISKI NA KIEROWNICY KOMPUTER POKLADOWY SWIATLA PRZECIMGIELNE W ZDERZAKU Z PRZODU ALUMINIOWE FELGI ABS Z EBD CZUJNIKI COFANIA FABRYCZNE RADIO NA PLYTY Z INSTALACJA 6 GLOSNIKOW! FABRYCZNY AUTOALARM CENTRALONY ZAMEK NO I TYLNA KLAPA OTWIERANA...
~Gołąb
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Nie powiem mógłby mieć tą klime w standardzie ale tak do dobrze. Za 45 tys. 2 poduchy, ABS, EBD, elektryczne szybki, lusterka elektryczne i podgrzewane, centralny z pilotem, komputer pokładowy, wspomaganko elektryczne, doskonałej jakości odtwarzaczem CD Blaupunkt ze sterowaniem w kierownicy, ciekawy stylistycznie, duży i wygodny. Jestem zadowolony z zakupu :) Kupiłem dodatkowo alarm, osłony pod silnik, pokrowce, jeszcze potrzebuje chlapaczy,...
~RAF
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Jak trafisz na auto od Niemca co woził tylko babcię do kościoła (czyli tak koło 125 tys. km) i trzymał je w garażu a nie w Renie, to może trafisz na auto, do którego nie będziesz musiał włożyć kolejnych walizek pieniędzy. Druga opcja, to chciałbyś poznać co znaczy zwrot fiatowska elektryka i ewentualnie chciałbyś poznać wszystkich okolicznych mechaników. Jak już jeździ (od mechanika do mechanika) to przynajmniej nie wydasz fortuny na benzynę.
~rationalis
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
W cenie (jeszcze 3 lata temu) do 40tys za nowe auto - bez konkurencji. Nowe Tipo ze swoimi awariami niech się schowa. Używane z przebiegiem do 100tys do 15-20tys. - jeśli chcesz mieć spokój - kupuj. Jedna rzecz to auto musi mieć sprawny akumulator z napięciem 12.4 V i rozruch 400A, w przeciwnym wypadku - błędy na desce (których nie ma, same znikną po kolejnych odpaleniach). Jeśli jest sprawny aku, to brak tego typu historii.
~Kris
Hatchback 5d 1.9 Multijet 130KM 96kW
dobre wyposażenie, cena też dobra, ale ja kupiłem auto używane 5 letnie, więc znacznie straciło na wartości. Pierwotnie moja wersja kosztowała ponad 70 tys. zł co za samochód miejski stanowi znaczną sumę. Z mojego punktu widzenia jednak cena idealna, kupiłem super auto z najlepszym dieslem, dla porównania jakiegoś golfa, czy o audi nie mówiąc z mocno przereklamowanym tdi zapłaciłbym o 5 tys.więcej albo kupił o 3 lata starsze.
~aver@vp.pl
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Cena całkiem przyzwoita do jakości całego auta. Troche niezrozumiała jest polityka firmy w kwestii pakietów przy dobieraniu dodatkowego wyposażenia - zamawiając skrzynię automatyczną musiałem dokupić gniazdko zasilania w bagażniku. Z kolei nie można zamówić podłokietnika bez lędźwiowej regulacji fotela, a za wszystko z osobna się płatci. Trochę to nie na miejscu. Uwaga - w aso naciągają podczas przeglądu okresowego.
~futerkowiec@o2.pl
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Ja mam wersję Energy z dodatkowym jeszcze pakietem Comfort. Za cenę jaka zapłaciłem za to auta z tak bogatym wyposażniem u konkurencji trzeba by zapłacic 15-20.000 zł wiecej. Przeglady benzyny co 30 tys. a gazu co 20 tys. i trzeba wymieniać świece przy gazie. Ja robiłem przegląd gazu i benzyny razem - koszt robocizny i materiałów w serwisie ok 800 zł. Dużo? moim zdaniem nie. Z tego połowa to cena świecy do auta.
~Bart
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Mój egzemplarz ze względu na spory przebieg wart jest mniej niż 15 tysięcy. Gdybyś go ode mnie kupił, miałbyś auto o wyglądzie aut, które jeszcze do niedawna stały w salonach, o którym znajomi myśleliby w kategorii "świeżynki". Ale Ty wiedziałbyś, że ta świeżynka zbliża się powoli do końca okresu przydatności do spożycia, choć nadal jest strawna. Mimo wszystko, przygoda raczej z cyklu tych jednorazowych.
~spik
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Poniżej 60 tyś. zł nie da się kupić 4 metrowego nowego samochodu, z bezobsługowym i nowoczesnym silnikiem diesla, przeglądami co 30 tyś. km, klimą, fabrycznym radiem, alusami, skórą na kierownicy, tzw. pełną elektryką (włącznie z częścią lędźwiową siedzenia kierowcy), pełnym podwójnym kompem w j. polskim. Podbne Polo wychodziło mi 15-20 tyś. zł drożej. O Focusie czy Golfie nawet nie wspominam.