Lista ocen Fiat Punto Grande Punto (400)

~Komisarz
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
silnik dynamiczny, dobre przyśpieszenie, brak nerwowych sytuacji przy manewrze wyprzedzania. (Silnik)
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Jestem bardzo zadowolony z samochodu. Moim zdaniem jest bardzo ładny, świetnie się prowadzi, ma nie zły (dosyć dynamiczny i oszczędny) silnik, bardzo obszerne i dobrze wykonane wnętrze, wyposażenie też nieco lepsze niż u konkurencji. Samochód jest jeszcze nowy więc usterki mnie nie męczą, jednak mój ojciec jeździł już 8 Fiatami (teraz stilo) i na żadnego nie narzekał więc jestem raczej spokojny. Krótko mówiąc jest to samochód dla ludzi...
~jacek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
podsumowanie po 100 tys.- porównie z fabią 1.2 LPG - tani w utrzymaniu, fajny środek chociaż trzeszczy,silnik słabawy ale i tak bym kupił jeszcze raz, do miasta w zupełności wystarczy a poza, też da się jechać
~dwa krzesełka
Hatchback 3d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
przejechałem 100 000 km . wymieniłem, klocki na przodzie , sprzęgło padło po 80 000km , koszt 700 zł z wymianą , jeszcze czyszczenie styków od nawiewu i prawa końcówka drążka . tyle na 8 lat
2,9
~Michał
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Witam.Nie jestem właścicielem takiego auta ale zrobiłem nim ponad 5000 tys km pozyczone od brata,osobiście mam Forda Mondeo kombi rok 2005 i co moge napisać o wrażeniach,auto niby nowe ale pozostawia wiele do życzenia,ogólnie nie jest takie złe,ale tak jak piszą poprzednicy wykończenie niby ładne ale z jakich materiałów,i jak wykonane to już inna bajka,dla mnie nie do przyjęcia,zrobiłem nim te kilometry do holandi i z powrotem,i troche po...
~krzrag
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Tylny bieg nie bardzo chce wejść na swoje miejsce. Do przody bardzo dobrze. Mam dość długie nogi. Puszczenie pedału sprzęgła trochę problematyczne. kolano wchodzi mi w kokpit. Próba ruszenia np. z pod świateł na tzw. pół sprzęgle powoduje zgrzyty i szarpanie. (Skrzynia biegów)
~xXxuser1
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Auto jest ładne i wygodne i na tym koniec jego zalet reszta to tandeta w najlepszym czyli włoskim wydaniu.
~Aleksander
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Samochód doskonały w mieście i dla rodzinki, zwrotny, oszczędny w eksploatacji, nadwozie zwraca uwagę - w końcu wzorowane na maserati.
~globus
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
ogólnie fajne autko :) wyglądowo super, a i przyjemna jazda, ogólnie jestem "kolekcjonerem punciaków" miałem II,II FL, Grande i to kolejne Grande
~rationalis
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
proste, tanie w naprawie, pomimo upływu lat, atrakcyjne wizualnie...i ciekawostka - egzemplarze na rynku wtórnym z niskim przebiegiem już drożeją