Lista ocen Fiat Punto Grande Punto (229)

2,9
~Grande P.
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Badziewie. Psuja sie drobiazgi - elektronika, spryskiwacz, warczy wentylator, cos trzeszczy w tylnej kanapie. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~rs
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
jak na swoją klasę ogromny, swietnie jeździ, możnaby dopracować drobiazgi, np. spasowanie detali, pięknie wygląda, dwukolorowe wykończenia wnętrza wyglądają atrakcyjnie, prawie dwa lata i żadnych problemów.
~Draco1
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Jestem bardzo zadowolony. Szczególnie po jeździe wczorajszej teścia fordem focusem z 2006 roku. Ford ma silnik 1.6 a teraz doceniam jak w punto jest u mnie cicho.
2,5
~DAREK S.
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
BIEG 1 JACH CHCE TO WCHODZI JAK NIE CHCE TO NIE WCHODZI (Skrzynia biegów)
~MP
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Po takim silniku można bylo spodziewać się minimalnie mniejszego spalania, ale nie jest tragicznie. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,2
~Jarek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Samochód kompletnie niedopracowany, w serwisie spotykałem innych użytkowników tego modelu którzy mieli identyczne problemy, a więc nie był to problem jednego egzemplarza.
3,6
~zomo
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
tyl troche smiesznie odzwierciedla rzeczywistosc ale idzie sie przyzwyczaic (Widoczność)
~Norbi
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Auto posiada opony marki Pirreli wielosezonowe i są słychalne w czasie jazdy. (Wyciszenie)
~wiekol
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Jeździ się fajnie choć już wymieniłem przekładnie układu kierowniczego... Siadła po 11000 km!!! :( (Układ jezdny)

Fiat Punto Grande Punto – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,3
~marco
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
po 3000 tys - 1)porwany pasek klinowy*zamarzl alternator i sie pasek rozlecial) 2) padło łożysko amortyzatora (Bezawaryjność (poważne usterki))