Lista ocen Fiat Punto Grande Punto (25)

~longin
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Poprzednio w Fabii brakowało mi mocy przy wyprzedzaniu, teraz jest duzo lepiej (Silnik)
~Loloek
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
To już mój drugi FIAT (pierwszym był UNO). O FIATach mozna wiele napisać, niedopracowany, słabej jakości elementy wnętrza ale z doswiadczenia wiem, ze silniki mają b.dobre i niezawodne. UNO po 14 latach całe sie sypało ale silnik zarzynany jak to przez młodzież szkolną chodził jak w zegarku. To samo w GrandePunto. Wymieniana była wiązka przewodów elektrycznych,klamki w tylnych drzwiach zawodzą ale większych awarii przez 5 lat nie było....
~dave29
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Rewelacja. Trzyma się drogi jak przyklejony. Ale SPORT ma inne zawieszenie niż zwykły. (Układ jezdny)
~bartibart@interia.pl
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
sprowadzono mi do salonu model ENERGY i miał być DYNAMIC i w tym popełniłem bład ze go kupiłem brakuje tych drobiazgów a cena nie była o wiele niższa
~Marek
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Swietny samochod jak za takie pieniadze. oszczesdny i tani w utrzymaniu, Posiadam autko juz 4 lata i jestem bardzo zadowolony. Gazu nie wstawialem bo to bez sensu i szkoda silnika. male,tanie,miejskie autko.Pozdrawiam
2,2
~T.Urbański
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
nagrzewnicę wymieniali mi trzy razy,to była rozpacz.Chodziłem,błagałem,pisałem do Bielska i miałem dość tego samochodu zimą.To jest mój 6 sam.tej marki kupiony w salonie i zapewniam,że ostatni.Nie ma to jak \"niemiec\". (Bezawaryjność (poważne usterki))
4,1
~grz3s
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Silnik bardzo fajny moim zdaniem ten silnik to powinna być podstawowa jednostka (Silnik)
3,4
~Użytkownik
Hatchback 3d 1.4 16V 95KM 70kW
Samochód dosyć awaryjny, ale były to głównie pierdołki, które można było zdecydowanie samemu naprawić. Niemniej jednak trochę uciążliwe.
~Grzesiek
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Oceniam bardzo dobrze to autko... Tania eksploatacja, komfortowe, ładne dobrze wyposażone - czego chcieć więcej?
~Zibi
Hatchback 3d 1.4 16V 95KM 70kW
Auto nigdy się nie zepsuło odpala nawet doży mróz.