Lista ocen Fiat Punto Grande Punto (400)

~rysiek_60@vp.pl
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
zużycie paliwa do zakceptowania preglądy zobaczymy (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,8
~Lukas
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Z tyłu tragedia boki nawet oki przod tak sobie, przeszkadzaja boczne słupki (Widoczność)
3,2
~romek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
wyje na 2i3 biegu a serwis nato ten typ tak ma samochó roku . dobre co 1 (Skrzynia biegów)
2,5
~Warszawiak
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Auto niewarte tych pieniędzy ale czego oczekiwać po fiacie...W środku bieda aż skrzypi , na mrozie nieda się wytrzymać w środku , wszystko lata itd. zawieszenie bardzo kiepskie , co chwila trzeba coś wymieniać , silnik też nie za dobry ...
~Marek
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Swietny samochod jak za takie pieniadze. oszczesdny i tani w utrzymaniu, Posiadam autko juz 4 lata i jestem bardzo zadowolony. Gazu nie wstawialem bo to bez sensu i szkoda silnika. male,tanie,miejskie autko.Pozdrawiam
2,2
~T.Urbański
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
nagrzewnicę wymieniali mi trzy razy,to była rozpacz.Chodziłem,błagałem,pisałem do Bielska i miałem dość tego samochodu zimą.To jest mój 6 sam.tej marki kupiony w salonie i zapewniam,że ostatni.Nie ma to jak \"niemiec\". (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Adrian
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Samochód posiadam krótko, ale jak narazie zbiera same + ! super sie prowadzi, dobrze trzyma się drogi, stosunkowo nie duże spalanie (miasto). Piękna stylistyka zarówno w środku jak i na zewnątrz! Polecam ten samochód do miasta!
~Marian Jurczyński
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Nic a nic sie nie psuje.Auto swietne.Serwis przy 1wszego sierpnia w Warszawie (Carserwis) jest rzetelny,niedrogi i doskonały.Wszystkie drobiazgi usuniete w ramach gwarancji. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~grz3s
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Silnik bardzo fajny moim zdaniem ten silnik to powinna być podstawowa jednostka (Silnik)
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Grande Punto
6,2
7,6
8,6
~pika
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
silnik cichy, bardzo słaby. Może to kwestia dotarcia. (Silnik)