Lista ocen Fiat Punto II Hatchback (575) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 790 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adrian
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Jeżdżę dynamicznie, auto szybko mi się nagrzewa i dmucha gorącym powietrzem, aczkolwiek szczelność mogła by być na lepszym poziomie.
~Pablo_STG
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Auto nagrzewa się szybko. Zimą podczas jazdy jest nawet przyjemnie heh..Posiadam klimę także latem także sprawuje się dobrze.
~nabywca36
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Bardzo szybko łapie temperaturę , ponieważ służy mi za taczkę do pracy to bardzo mnie to cieszy bo szybko sie nagrzewa.
~Tomasz
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Wentylacja w aucie jest znakomita, w zimie nagrzewa sie dosłownie w 2-3 minuty i już ciepło, para schodzi bardzo ładnie.
~tweety
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Jakoś tam grzeje, bez szału, ale tragedii nie ma. W zimę w miarę szybko się nagrzewa. Klimy nie mam, więc w lato dramat :)
~Bielik
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Oryginalny wentylator po 10 latach kręcenia zajechał się pod koniec nawet nie drgnął, przed końcem wydawał dźwięki agonalne.
~Grzesiek i Agnieszka
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Ogrzewanie działa bez problemu, wentylacja jest w porządku jedynie jaka jest niedogodnośc to wiatraczek \"na dwójce\" trzeszczy
~Seba 25
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Oczyszczony układ wentylacji i klimatyzacji jest super polecam odgrzybienie i sprawdzenie stanu technicznego tych urządzeń
~Virtual
Hatchback 1.2 i 16V Sporting 80KM 59kW
Ogólnie OK, klimatyzacja nieźle chłodzi, zimą szybko się nagrzewa, jednak w czasie deszczu łatwo parują szyby.

Usterki Fiat Punto II

Fiat Punto II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~GranDesign
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
w zimie grzeje się dość szybko, para szybko schodzi. wysokie biegi dmuchawy robią duża hałasu ale... coś za coś :P
Fiat Punto II Hatchback