Lista ocen Fiat Punto II (631) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 774 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bikepromotor
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Fiat Punto miewa raczej drobne problemy np. z elektryką, poważne zdarzają się raczej rzadko, ale piszę to nie z własnego doświadczenia, bo mam to auto bardzo krótko.
~Krzycho_K
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Z poważnych usterek, to chyba tylko jedna awaria pompy paliwa. Po za tym jeśli się zdarzały to wynikały raczej z (prawdopodobnie) wypadkowej przeszłości samochodu.
~piasek87
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
W przeciągu roku zrobiłem 5 tys km. Padł komputer(sterownik silnika) uszczelniacz wału, tuleje na 2 wahaczach, skorodowały progi i podłoga (problem z uniesieniem auta)
~ScOOrK
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
Brak. Wyżej wymieniony pasek można pod taką podciągnąć, ale autko od razu zgasiłem (bałem się że to rozrząd) i wszystko skończyło się dobrze. Poza tym usterek brak.
~FO
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
niestety odnawiające się problemy z zatarciem koła zamachowego..to podobno wada konstrukcyjna-efekt taki, iż trzeba raz na 5 uruchomień silnika przekręcić kluczykiem3-4 razy..
~tadeuss
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
jedynie moduł sterowania silnika który kupiłem nowy po okazyjnej cenie 1200zł a tak to pompa paliwa kupiłem z seicento tylko podmieniłem góre i pasuja za pompe z punta dałbym raz tyle
~roksun
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Nigdy nie mialem awari na trasie albo zebym nie mogl jechac. Slownie przy tym przebiegu tylko raz mi nie odpalil w zimie -22st a aku mial juz swoje lata. Jestm zachwycony!
~zortan
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Brak usterek. Jak się dobrze trafi to można tym samochodem zrobić do 300k km wymieniając jedynie alternator - wada projektowa i części eksploatacyjne - przykłady potwierdzone z L-ek.
~Gluś
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Z powodu awarii wentylatora chłodnicy powoli wyparowywała woda z układu chłodzenia w którym utworzył się korek powietrzny- mogło to doprowadzić do zatarcia silnika.
Dziennik kosztów dla Fiat Punto II
5,6
6,4
7,6
~pork14
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Poważnych usterek brak.Przez 100 000 wymiana zawieszenia przód przy 50tys, tył przy 70tys i tyle chociaż czuję że nie długo trzeba znowu tam \"zajrzeć \". rozrząd przy 80tys