Lista ocen Fiat Punto II (544) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 861 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof, agent007@poczta.neostrada.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Ktoś kiedyś powiedział: "FIAT - SAMOCHÓD ROKU, BO NA ROK". Może kiedyś (wysoka awaryjnośc, nieskuteczność serwisu, tandetne materiały) tak, lecz teraz - ja sie z tym nie zgadzam. A i tak, niezależnie od moich opinii po 4 latach eksploatacji, decyzję przy zakupie I TAK PODJĄĆ MUSISZ SAM(A).
~Artek
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
za 37000 2 poduszki, 6 głośników, komputer ( podaje spalanie , ilość paliwa itp.) , wspomaganie city i way, recyrkulacja, elektryczne szyby , centralny zamek, obrotomierz, uchwyt na napoje, dzielona kanapa, 5 drzwi, zderzaki w kolorze, follow me, czasowy wyłącznik wewnętrzny świateł jest ok !
~iceqba@interia.pl
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Tutaj wiadomo jak za taką cene nie kupi się lepiej wyposażonego autka a zawsze parę groszy w kieszeni zostaje. Po co dopłacać do takich aut typu Fabia, Clio, czy choćby przereklamowane Polo. Tam się płaci za marke, a Fiat wcale niczym nie ustępuje a niekiedy nawet przewyższa. Szczerze polecam!
~punkt*****
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
biorac pod uwage wszelkie koszty utrzymania - czyli ew. naprawy, serwisu i paliwa - wychodzi bardzo dobry stosunek jakosc/cena. Na pewno lepszy wybor od aut cieszacych sie (czasem slusznie ale czesciej nie ;) opinia bardzo niezawodnych, ktorych servis, ceny czesci sa po prostu zabojczo drogie.
~Kamil
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Jak poszukasz to znajdziesz samochód z 2004 roku za 4000zł. Na wyposażeniu dostaniesz LPG, klimatyzację, elektryczne szyby i inne bajery. Jak dla mnie cena jest naprawdę dobra. Za 200zł kupisz fotele z Alfy 147/GT i można wygodnie jechać. W tych pieniądzach trudno o coś lepszego
~Ryniu
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Daje radę! Wiem że do 4-5 tys zł można znaleźć auto o większym "prestiżu" niż Punto. Z drugiej strony w tej cenie można dostać egzemplarz z klimatyzacją, komputerem pokładowym, kilkoma poduszkami czy podwójnym wspomaganiem. Więcej się za tę kwotę nie spodziewałem.
~swistaczek87
Hatchback 1.8 i 16V 130KM 96kW
Autko bardzo dynamiczne, cenna za autko sportowe tej klasy jest przystępna. Koszt naprawy usterek drobnych, bo poważnych nie miałem, mieści się w normie. Osobiście serwisuje jak jest taka potrzeba w ASO może kilka złotówek drożej ale wiem że oddaje w dobre ręce samochód.
~Shadock
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Niestety cena zbyt duża do możliwości, ale można, a nawet chyba trzeba spojrzeć z drugiej strony na aspekt ceny... to nasze zarobki są zbyt małe... ale to już inna kwestia. Jednak w odniesieniu do realiów polskich 25000 za ten model to cena pożądana, ale nierealna...
~grzeslav_74
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Za cenę ok. 37800 (z rabatami) - dynamiczne autko z ABS-em+ 2x airbag; 2 lata gwarancji!!! Renault za 6 poduszek ale mniej dynamiczny silnik i 1 rok gwarancji zaśpiewało ponad 41000 PLN! Yaris odpadł - podnoszenie fotela kierowcy w tylko full wersji 1.3 (43000 PLN w górę)!!!
~arsars@astercity.net
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
W sumie obecnie na promocji na promocji można kupić naprawdę niedrogi i dobrze wyposażony samochodzik. 2 lata temu Punciak mój oferował na rynku największe wyposażenie za cenę jaką dałem za niego przy okazji dając mi przez 2 lata swoje bezgraniczne posłuszeństwo. Ocena 5