Lista ocen Fiat Punto II Van (22) - Całokształt

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~podefor
Van 1.9 D 60KM 44kW
Do jeżdżenia - spoko. Do nagrywania filmów 18+? Idealny! Razem z moją gf mega zachwalamy, efekty można obejrzeć na lnsta;znieprawiona - polecam :)
~Karool
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
Jezdzi dobrze ale straszie awaryjne. JTD oszczedny i dynamiczny diesel ale awaryjny- przejechalem zaledwie niecale 60 tys i mialem dosc!!
~Tomaszek
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
Więcej plusów niż minusów, polecam wszystkim którzy się nad tym autkiem zastanawiają, napewno nie pożałujecie. Będziecie zadowoleni z jazdy tym samochodem.
~peciakah@poczta.onet.pl
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
dobrysilnik, słaby lakier, średnie wykończenie wew, fatalne wykończenie bagażnika, za drogi serwis, za słabe wyposażenie w stosunku do ceny
~Rabi
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
mogli yzyc lepszych materialow we wnetrzu... Oczywiscie kiepski jak diabli jest lakier... Eh, te makarony... Jak cos zrobia dobrze, to inna rzecz sknoca :(
~gdańsk
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
puchnięcie alternatora. Poprzednia jeżdziłem Cq. i Punto i ta sama usterka pojawiła się znowu. Coś można by z tym zrobić
~sha21@interia.pl
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
autkiem jeździ się fajnie, jak jeszcze nie było zużyte to sztywne jak rajdówka, teraz trochę fruwa, ale nigdy nie zawiódł
~mailoo
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
Ogólnie auto uważam za dobre, pod warunkiem że użytkownik wie jak się z nim obchodzić…
~JANEK
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
TO UZYWANE AUTO WIEC NIE MOZE BYC DOSKONALE ALE NAPEWNO JEST DOBRE!!!
~tkkujon@poczta.onet.pl
Super autko spalanie min 3,4/ 100 km, max 6/100 po mieście a noga ciężka