Oceny Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW 2010

Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d  1.4 77KM 57kW 2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW 2010

~versishybrid
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
W tej klasie bardzo dobre autko. Posiadam samochód od pierwszego właściciela, który z kolei kupił go w salonie, więc mój samochód jest z (w miarę) pewnego źródła. Auto idealne do przejazdu z punktu A do punktu B. Jazda bez większych wrażeń, ale za to tanio i ekonomicznie. Jestem studentem i koszty utrzymania są dla mnie ważnym aspektem przy wyborze auta - spalanie rzędu 7l gazu/100km i tanie części nie rujnują mojego portfela. Bardzo chwalę...
~M.M.
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Dla mnie auto bardzo dobre. Można jechać nim spokojnie i bez stresów zarówno nam może jak i w Tatry (zwiedzam oba kierunki). Silnik 1,4 ma doskonałą elastyczność, niezłe przyśpieszenie, wyposażenie (przynajmniej mojej wersji) jest bardzo dobre. Wygląd zewnętrzny i wewnętrzny jest ok. Kupując to autko wiedziałam ze kupuję autko które mnie codziennie dowiezie do pracy i po pracy do domu oraz pozałatwia ze mną wiele codziennych spraw i zmieści...
2,7
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Kiedy byłem w salonie sprzedawca powiedział że wszystkie niedoróbki w EVO zostały usunięte,niestety o moim modelu chyba zapomnieli, i tak jak piszą o poprzednim modelu Grande Punto mnie to również dotyka,np.zaczynaja trzeszczeć plastiki,w jednych tylnych drzwiach padła klamka,kurcze przecież ten problem z klamkami trwa już pare lat,coć zaczęło pukać w zawieszeniu a staram sie dbać o nie,w serwisie twierdzą że jest OK i żeby sie tym nie...
~luk
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Ogólnie, zwłaszcza jak na FIATa nie jest źle: ekonomiczna jazda z fabrycznym LPG, dosyć zwrotne jak nawarunki miejskie, przyśpieszenie, może szału nie ma, ale też nie jest to na światłąch największy muł. Wrażenie psują detale, głównie związane z jakością wykonania i wykończenia.
3,8
~hamish
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Powiem szczerze, że ten samochód do mnie nie przemówił (nie słyszę głosów z tyłu głowy). Jest atrakcyjny dla oka, zarówno w środku jak i na zewnątrz, ale pewne rzeczy potrafią napsuć krwi. Choćby mankamenty techniczne i ta fiatowska ergonomia. Ogólnie jestem nim trochę rozczarowany, spodziewałem się czegoś więcej po samochodzie za taką cenę (w stosunku do roku). Niby dobry, ale jeszcze nie tak do końca.
~arseniq
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
poza w/w usterkami samochód super. Miałem do wyborów wydać te niecałe 50tys zł na fiata z tak bogatym wyposażeniem jakie mam lub kupić \"gołe\" VW Polo. Wolałem fiata a dlaczego? Wersja Estiva Blue&Me - środek czarno czerwony, zewnętrzny lakier czarno czerwony tzw \"progressive black\", do tego instalacja gazowa z górnej półki - za takie wyposażenie w Polo musiałbym zapłacić 66 tys zł... i po co przepłacać skoro fiat ładniejszy:P
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
8,4
7,6
~Grzesiek
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Nie jest to auto sportowe ale do codziennej jazdy nawet na dłuższe wakacje nadaje sie doskonale. Bardzo ekonomiczne i bezawaryjne
~Grzesiek
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Trochę brakuje mocy silnika, ale tylko na trasie. Na autostradzie jedzie spokojnie 150, w mieście i w strefie miejskiej bez zastrzeżeń.
~artur
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Super rodzinne autko.Do pracy idealne, na wakacje wystarczajace. Niezłe wyposażenie, dobrze się prowadzi,a wszystko za rozsądną cenę.
~Sante Bass Punto
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Ogółem autko bardzo przyjemnie sie prowadzi. Jest ekonomiczne i dosyć przestronne. Jednak mam wrażenie ze czegoś mu brakuje. Pewnie zmieniłbym zdanie gdyby pod maską było 1.4 TJet ;P
Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d