Lista ocen Fiat Scudo I (10) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cezar
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
Fiat nie prowadzi sprzedaży SCUDO w polsce, a CITROEN JUMPY i PEUGEOT EXPERT są dość drogie, a w dodatku niedostępne w wersji LONG. Uważam że jeśli ktoś potrzebuje szybkie, zwinne, pakownę to gorąco polecam ten model. UWAGA NA RYNKU WRÓRNYM, ponieważ niektóre auta mają bardzo duże przebiegi zrobione w niewielim czasie.
~chawier
Minivan 2.0 JTD 94KM 69kW
za małą kasę kupujesz w miarę dobry rocznik za znaczek VW MERCEDESA musisz dopłacić 50% ceny a potem przekonujesz się że to gorsze gl wno spedzasz więcej czasu w warsztacie niż w samochodzie po za tym nie dość że płacisz więcej to kupujesz starszą generację silnika decyzja należy do ciebie!!!!!
~krupek75@klub.chip.pl
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Kiedy szukałem auta chciałem kupić T4 ale sa tak drogie że niebyło mnie na niego stać. Zupełnie przypadkiem trafiłem na Pascude - przejechałem sie i to było to! Za te kase takie auto! to bardzo rozsądna propozycja! Dałem 12 tyś za 97 rok 130 tys przebiegu od pierwszego właściciela bezwypadkowego!
~pawel.81@gmail.com
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
Za 10k dostałem towarowego Scudo zarejestrowanego na 5 osób, z klimą, hakiem i intercoolerem. Do tego jeszcze odliczam vat z paliwa, naprawdę bardzo dobry zakup dla małych firm.
~Buria
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Gdyby robili to auto jeszcze raz, z tym samym silnikiem - więcej ocynku, porządniejsze kable, wygłuszenie, lepsze wachacze i chłodnica oleju - kupuję odrazu.
~kamil
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
co do ceny tanio go bardzo kpiłem tak jak mówie 10 tys taniej niz transporter bynajmniej szybciej na siebie zarobi!!!
~Luker
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Za tą cene konkurencja może się schować. Nie dostaniemy podobnej kubatury za podobną cenę
~Mario z Gliwic
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Za cenę 13.000 zł /2005 rok / niczego innego tego rodzaju nie kupiłbym.
~piotr-muzyk
ja swoj samochod wychaczylem za 11tys. zl. lepiej nie moglem trafic

Usterki Fiat Scudo I

Fiat Scudo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~rafcio19@technologist.com
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
ciezko dostac w polsce wersje z turbodieselem