Oceny Fiat Sedici 1.9 Multijet 120KM 88kW od 2006

Fiat Sedici 1.9 Multijet 120KM 88kW od 2006 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Sedici 1.9 Multijet 120KM 88kW od 2006

~krowodrzagorka
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Fiat Sedici jest jednym z najbardziej udanych aut jakie kupiłem. Nie jest przeładowane elektronikom- właściwie nie ma jej w ogóle - nie mam ASRów i jakiś innych wynalazków. Ma świetny układ jezdny w wersji 4x4 - jest małym bandytą na drogach. Po małym upgradzie mam na pokładzie 170 KM i 350 Nm - masę auta udało mi się zbić do 1200 kg - plus odpowiednie ogumienie czyni ten samochód prawdziwym hot hatchem crossoverem - do 100 mierzone na 3...
~vineri75
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Całkiem przyzwoity sprzęt, regularnie użytkowany w terenie (opony wyższe od fabrycznych 195r70\15 A\T, moc silnika podniesiona do 150KM, osłona po silnikiem) zaskakująco dobrze radzi sobie nawet w średnio ciężkim terenie, nie jest awaryjny, do tej pory padł egr, pękł wężyk od nagrzewnicy, zatarł się krzyżak wału nap. I alternator ale to przez ciągłe podtapianie go w wodzie i błocie. Do tego trochę rdzy.
4,1
~HomoFaber
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Fajne mobilne auto. Kupiłem używane z przebiegiem ca 50tys. Żadnych kłopotów poza indolencją mechaników z Autoryzowanego Service Fiat. Był kłopot z doładowaniem.Wpierali iż czujnik, iż to iż ..itp.Po wizycie w Suzuki okazało się ,że wężyk czujnika doładowania był pęknięty. Naprawa zero złotych. czyli dosztukowanie przewodem hamulcowym i tyle.
3,8
~obserwator
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
fajny samochód z kilkoma felerami potwierdzający regułę że japończyk jest fajny pod warunkiem że zrobili go w Japoni, sytuację ratuje silnik od fiata odejście ma niesamowite nestety zapomnieli o wygłuszeniu w doblo cargo jest lepsze napędy na razie działają bez zarzutu podsumowując Japończyk zrobony przez Węgrów z sercem Fiata nieżle namieszane ale działa.
~doomin
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Auto mi się podoba i spełnia moje oczekiwania. Nie kupiłem go jako terenówki ale jako samochód miejski z napędem na cztery koła, choć często jeźdzę na ryby i przyda się na leśnych ścieżkach. Deska prosta ale funkcjonalna bez zbędnych pseudo gadzetów. Denerwuje brak kontrolki zapalonych świateł. Ciągnąłem nim przyczepę kampingową i było całkiem nieźle - przydały się jego duże lusterka.
~grzegorz rzeszów
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
auto zawaliste i do tego napęd na 4 juz się nie moge doczekać zimy. Pewny na drodze bucior na dużej prędkosci i to spalanie 6-7 l ropy w mieszanym (mieszkam 15 km od miasta i tam codziennie jeżdzę). W terenie próbowałem ale z fabrycznymi gumami to na suchym tylko można, strasznie tłucze bo za twarde zawieszenie (asfalt rather)
~Carrington
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
generalnie super autko fajnie jeździ i jak na razie się nie psuje, genmeralnie bardzo zaskakuje in plus, można poprawić drobiazgi np. lepszy komputer (dlaczego nie pokazuje zasięgu), skandalem jest brak haczyków na marynarkę
~rlencz - to mój 24 samochód - jeździłem w blisko 30 krajach
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
miałem wpłaconą zaliczkę na toyote rav 4 (130 km)- jednak kupiłem sedici po kilku jazdach próbnych - osiągi takie same - 45 tys złotych w mojej kieszeni - nie mówiąc o tym, że dużo ładniejsze auto, pochodzenie też japońskie (suzuki sx4) montowane w tej samej fabryce -tylko, że z najlepszym silnikiem diesla 1,9 (120km) jakiego suzuki nie ma i dlatego zrobiono taką spółkę
~Dud
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Bardzo dobre auto, moim zdaniem idealne na polskie warunki.
~16
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Takiego auta szukałem. Nie duże z mocnym dislem(no może trochę mniej palącym)żeby dojechać na działke i w zimie beztresowo na deske.