Lista ocen Fiat Seicento (862) - Silnik

Na liście zabraknie 736 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aQQ
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
W sumie nie mam się do czego przyczepić...dlatego tylko i aż trójka... Pomimo słabej jednostki(900ccm), na autostradzie, we czworo na pokładzie poszedł ponad 160km/h na prostej! Jednak w baku słyszałem szum paliwa;))) A wskaźnik w oczach opadał...
~kpietrucha
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Silnik został przegrzany brał sporo oleju wycieki z układu chłodniczego. wymiana uszczelki pod głowicą i planowanie samej głowicy ( koszt całkowity 700zł) sprawę załatwiło nic nie cieknie nie bierze oleju silnik odpala za każdym razem.
~tomek
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Posiadam seicento sporting 1.1 (64KM. Ogolnie jest ok. ostatnio zauważyłem drobne wycieki oleju spd uszczelki pod głowicą, troche hałasuje alternator. Jeśli chodzi o bezawaryjność jest ok, drobne ustarki ktore neprawiam sam za nie duże pieniądze.
~marakame@poczta.fm
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
no cóż, z jednej strony pracuje równo i w miarę dynamicznie (jak na 39 KM) Jechałem tym autem 170 km/h i to nie raz i silnik zachowywał się doskonale. Cały samochód pracował równo i bez żadnych turbulencji. Z drugiej strony jest już po remoncie...
~mis_78@o2.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jak na jazdę po mieście wystarczający smochodzik mały i wszędzie mozna nim swobodnie zaparkować. W miare cichy silnk nie mogę narzekać. Jakby go nie było czasami mam wrazenie jak by auto mi zgasło. Moze dla tego że ma do piero 4 lata;0)
~porno_pasterz
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
W miarę oszczędna i elastyczna jednostka!! po 8 latach eksploatacji żadnych problemów ze strony silnika! Dynamika słaba ale odpowiadająca klasie (pojemności)! przyciśnięty pali więcej niż powiniem ale w spokojnej jeździe całkiem ekonomiczny
~tatrywyjazd@interia.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Silnik wystarczający do jazdy dla 2 osób po mieście. Z pod świateł byłem zawsze pierwszy a spalanie benzyny nie było przez to wysokie. Gorzej już jest po 60 Km/godzinę tutaj już wolniej przyspiesza. Jazda powyżej 120 km/h niebezpieczna.
~JM z Warszawy
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jak na tal małe autko, to bardzo dynamiczny silnik. Niestety tylko do 80-100 km/h. W trasę to auto się nie nadaje. Strach nim wyprzedzać. Powyżej 100 km/h robi się głośno. W mieście jest bez zarzutów. Bardzo polecam PB98!!! Zmienia się praca silnika.
~keyser soze
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Samochód z 2000r , pojemność 900 cm a pali jak japońskie silniki o poj 1300 i mocy dwa razy większej !!! (Swift i Starlet). Małodynamiczny i paliwożerny. W mieście 7,5 l/100km (lato), zima 8l. Lanos z silnikiem 1600 i mocą 106KM pali w mieście 9,5-10 l.
Dziennik kosztów dla Fiat Seicento
7,3
7,9
~Piotr M. - miasto Łódź
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
żadnych problemów z odpalaniem, jedynie przy -30 st. C startował jakby z 2 cylindrów,ale po sekundzie było OK. Oleju praktycznie nie bierze (między wymianami nie trzeba dolewać). Wymiana świec po 60 tys. - przerwa na elektrodach 2 mm, ale paliły jak trzeba.