Ocena kierowcy - Fiat Stilo Hatchback

mijodek@wp.pl, 16 lat temu
Silnik 1.4 i 16V 95KM 70kW
Rok produkcji 2004
Fiat Stilo Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW 2004-2005 - Oceń swoje auto
Inne : jego ogólna fajność, póki co jakoś lubię to auto... a miałem już 40 samochodów i ten jest 3 który lubię (zaznaczam, że póki co ;) ) ... kupiłbym go jeszcze raz, ale diesla
Zawieszenie : to jest fiat...
jestem bardzo zadowolony z tego auta, ale i nastawiony sceptycznie, bo ... :) odpukać...
oceniam go dobrze, chociaż kiedy jest zimny chodzi jak młockarnia... całkiem elastyczny, niezłe osiągi... niezbyt szybko się rozgrzewa, przy ostatnich mrozach około -9 stopni C musiał przejechać około 6 km, żeby osiągnąć 60 stopni... na gazie pracuje ok, właściwie nie ma różnicy z benzyną, ale konieczna jest sekwencyjna instalacja założona przez kogoś kto wie co robi, a nie "Panie to sie musi ułożyć"... odradzam pewną firmę AUTO KOMPLEKS na Łopuszańskiej 31 w W-wie... :)
bardzo fajna, ale oczywiście co kto lubi... 6 bieg to spory komfort... dość sztywna i precyzyjna ale to nie VW czy BMW
spoko, widać, że to nowoczesne autko, ale dla niektórych może być zbyt miękki... wspomaganie CITY to rewelka dla panienek
uważam, że jest super, lusterka, szybki, pozycja za kierownicą, widać obrys auta i jego gabaryty... wiadomo to indywidualna sprawa... jedyne co mi przeszkadza, to to że przy skręcaniu w lewo słupek od szyby i lusterko ograniczają widoczność i czasem można kogoś przewieźć na masce :)
moim zdaniem wszystko mam pod ręką i jest ok, wszystko jest czytelne i wszystko widać
jak dla mnie spoko, łatwa regulacja, dość wydajne (auto bez klimy), nie wiem jeszcze jak latem, ale zimą nie ma problemu z odparowaniem i odmrożeniem szyb
ja nie narzekam, a jestem spory koleś 112kg i 187 cm wzrostu... i do kobity łatwo sie przytulić
jak silnik się rozgrzeje to uważam, że jest nawet lepiej niż w passacie B5
jak na takie auto to ok, ale niestety diametralna różnica miasto a trasa :(
moim zdanie za taką kasę... jeśli ktoś szuka auta do jazdy a nie do szpanowania kluczykami to w sam raz... a poza tym mimo marki jest to całkiem przyjemne i wydajne autko... kupowanie nówki? moim zdanie pomyłka, lepiej wyszperać dobrego 3-latka z przebiegiem około 30-40 tyś km, za mniej niż połowa tej ceny :)
póki co wszystko jest ok... jedna żarówka tylko, niestety H7, ale mam go krótko
zawieszenie już dało znać o sobie, tylko jakaś gumka, ale było ją słychać

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 16V 95KM 70kW [l/100km]

7,7