Ocena kierowcy - Fiat Stilo Hatchback

Sam03, 16 lat temu
Silnik 1.9 JTD 115KM 85kW
Rok produkcji 2002
Fiat Stilo Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny : Czytał przed zakupem tego auta że elektryka to tragedia w tym aucie i zaskoczenia, zero preoblemów.
Polacy mają straszną mentalność FIAT to do dup... tak myślą ci którzy zatrzymali się na etapie maluch, uno czy punto. Stili 3d to inny segment i naprawdę jak miałbym kupić Golfa to wolał bym wypasione Stili 3d z nowoczesnym wyglądem. No i spalanie jazda spokojna mieszana 5,5l/100km to norma czasem niej jak poszaleć czyli pisk kuł na każdym skrzyżowaniu i jazda 180kM to max 7,5l/100km.
Jest ok ja miałem wersje 116kM podkręconą przez Fiata oryginalnie na zamówienie na 147kM
bez problemowa fajne przełożenia zero problemów
jak na autko o tej masie 1480kg w mojej wersji to rewelacja 120km/h w zakręcie i nic jak po torach fakt na bardzo dobrych oponach
bez zarzutu może do tyłu przy parkowaniu ale radar cofana załatwiał wszelkie problemy
i to jest duży plus wszystko pod rękom nic nie znajdowało się tam gdzie by się nie miało. Pozytywie i to na duży plus. Bardzo dobre fotele.
Dwustrefowy klimatronik co tu mówić jest ok a fajny bajer to rozmrażanie przedniej szby co prawda przy -15 niedaje za wiele ale do -5 działa ok
Dużo miejsca jak na tak mały samochodzik
Dobre choć jak silnik miał obroty to było już słychać silnik dość mocno ale ja to lubię
obsługa auta wychodzi tanio filtry i inne serwisowe sprawy na bardzo przyzwoitym poziomie do zarobków kowalskiego.
Jak auto za tę cenę przy cenie serwisu rewelacja fakt to 1,9JTD 3d maskę otwierałem tylko po to by wlać płyn do spryskiwaczy nie wiem co ludzie mają za problemy.
Ja przejechałem nim 40000km w 2lata zero napraw autko kupiłem używane i przyjechało po to żeby jeździć po polskich drogach tak też się sprawowało OK.
zero dużych problemów

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 JTD 115KM 85kW [l/100km]