Ocena kierowcy - Fiat Stilo Hatchback

jaro, 17 lat temu
Silnik 1.9 JTD 80KM 59kW
Rok produkcji 2002
Fiat Stilo Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
mam problem ponieważ doskonale tzn.100% the best tj 6 a nie 5;,dobrze to za mało ja daję-5 tj bardzo dobrze ale zaznaczam 4/ponieważ nie ma oceny pośredniej między doskonale a dobrze
jak na 80km i wagę auta bardzo dobrze,wyciszenie na średnim poziomie,spalanie-bardzo dobrze!!!
bez problemów lekko i precyzyjnie ,nie będę porównywał z innymi autami żeby nie być posądzonym o stronniczość
trochę za miękko,szczególnie odczuwalne w okolicy 140 i więcej/dodam że auto było nisko zawieszone więc nad mac phersony dodałem tuleje/ok.2cm/dotyczy przodu/
super,jestem wysoki i lubie siedzieć wysoko
normalnie bez udziwnień,długie siedziska foteli z przodu,wszystko w zasięgu ręki
zimą wolno sie ogrzewa
wielu nie wierzy ze jest aż tak dobrze ,auto z racji wysokości wydaje się krótsze niż w rzeczywistości ; octawia 1 to odwrotność - jest znacznie ciaśniejsza wewnątrz a mówiącym innaczej odpowiadam-nie jeżdżę w bagażniku!!!! dodam że mam 185 cm wzrostu
na pewno lepiej niż w wielu benzynach szczególnie w przedziale 80-120km/h
ocena dotyczy spalania,cena przeglądów powinna być niższa/wszystkich aut/,nie znam cen napraw bo się nie psuje /oby tak dalej/natomiast wymiana oleju czy łacznika za20 zl nie jest droga
podobna wątpliwość ale daję taką ocenę ponieważ dałem za nowe auto46000 zł /a nie 60 czy 70 tys./ponadto wcześniej jezdzilem astrą, mareą,escortem i oceniam je trochę ogólnie trochę gorzej/szczególnie escorta/Auto na tle nowych konstrukcji np.astra3 ma słabsze punkty-gorzej się prowadzi przy dużych szybkościach ale ma lepszą skrzynkę,widoczność,cenę,itd
skrzypią tylne ograniczniki w drzwiach/po deszczu/
przebieg 106000km bez tego typu usterek

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 JTD 80KM 59kW [l/100km]