Lista ocen Fiat Uno II 1.1 52KM 38kW 1989-1994 (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pea@op.pl
Hatchback 1.1 52KM 38kW
No. W końcu mogę dać 5. Mam 3 drzwiowego Unosa a mimo to 4 osoby pakują sie bez problemu. Jest wygodnie (jak na tak małe auto to powiem że jest nawet bardzo wygodnie) do tego w bagarzniku zmieszczą się napradę spore zakupy :). Naprawdę, pod tym względem jest świetnie.
~Pablito
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Mam 190cm i miejsca jak na taki mały samochodzik jest dużo. Więcej niż w Oplu Astrze czy Fiacie Albea, jeżeli chodzi o kierowcę. W przypadku pasażeró w tyle to jedynie małe dzieciaki, bo za mną nikt większy nie usiądzie.
~WIDGET
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera siedzącego na przednim siedzeniu jest dobra, lećż trudności mają pasażerowei siedzący na tylnich siedzeniach (w szczególności za mało miejsca na nogi)
~Baloo
Hatchback 1.1 52KM 38kW
W 4 osoby jedzie sie dobrze. Przydała by sie regulacja fotela kierowcy. Jak jade długą trase to po pewnym czasie zaczynają mi drętwieć nogi - mam1,90 wzrostu.
~piecho@orlowo.netlan.pl
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Słuchajcie wiozłem tym rozłozone na części łóżko piętrowe o długości 190 cm, a ile mebli z ikei przewiozłem ... cos wspaniałego.
~maciek@tartarus.eu.org
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Jak na samochód tej klasy dla kierowcy jest bardzo dużo miejsca, z tyłu trochę ciaśniej
~grzesio
Hatchback 1.1 52KM 38kW
z przodu bez zarzutu, z tyłu wysocy mogą mieć problemy ale kolega 2m+loki nie narzekał
~tomekbolek
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Dużo miejsca, wygodnie bagażnik też ok.(mieści się w nim guży pies)
~UnoManiak
Mam 185cm i wagę 90kg i spokojnie się mieszcze, ludzie za mną też
~Karol
Hatchback 1.1 52KM 38kW
Jak na swoją klasę autko jest pojemne.