Oceny Ford Courier 1.3 60KM 44kW 1991-2002

Najnowsze oceny Ford Courier 1.3 60KM 44kW 1991-2002

3,2
~sajmonsen@epost.no
Furgon 1.3 60KM 44kW
Jak na auto z 2000 roku i z przebiegiem ok 100 kkm nie powinienem ani razu byc pod samochodem. Awaryjnosc i wysokie spalanie sprawily, ze pozbylem sie tego auta. Niska ladownosc. Z zalet: nowoczesny wyglad kokpitu, wygoda i komfort jazdy, cicha praca silnika.
3,4
~marasoff@wp.pl
Furgon 1.3 60KM 44kW
Nie ma czym się ekscytować.Części stosunkowo drogie , usterkowość średnio wysoka,silniki starego typu z dużym apetytem.Ponadto to nieszczęsne dwubryłowe nadwozie , które już wychodzi z produkcji.Perłą pozostaje zawieszenie , którego mogą pozazdrościć wszystkie pozostałe auta. na zakrę tach nie do ruszenia , przy ostrym hamowaniu niemalże staje w miejscy.Mogłoby go prowadzić nawet dziecko
4,1
~ZADOWOLONY
Furgon 1.3 60KM 44kW
całkiem sympatyczny samochodzik !!! ma doskonały start, prawie jak auta sportowe, a i sporo można nim przewiźć - reasumując POLECAM !!! być może COMBO, CADDY i COURIER to jeszcze nie jest wyznacznik aut w tej klasie, i być może są jeszcze lepsze auta od tych które wymieniłem (a nie dane mi było się nimi przejechać) jednak spośród tych ja wybrałbym COURIERA !!! no chyba, że byłoby mnie stać na nowe COMBO 1,7 to wtedy mółbym się wachać
~wojtek
Furgon 1.3 60KM 44kW
świetny samochód. tylko ten silnik-nie jest to wulkan mocy, ale przecież to nie sportowe autko.
~courierfun
przyzwoity wygląd
~Damian
3,5
~SMX1
~xeper@wp.pl
Furgon 1.3 60KM 44kW
jak na 1.3 nie jest zly ale te fordowskie zawory potrafia doprowadzic do szalu (Silnik)
3,2
~mateusz śliwa