Lista ocen Ford Escort III Hatchback (24) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zbychugt@op.pl
Hatchback 1.6 XR3i 105KM 77kW
Przy mieszanej jezdzie nie powinien przekroczyc 10l na miescie.Na trasie zbytnio nie badalem ale wskazówka za szybko nie opada.Mechanikom za wiele nie dalem zarobic bo wiekszosc sam naprawialem ale nie pamietam jakis duzych cen za czesc z wyjatkiem naprawy głównej silnika.Nie polecam wyszło pare zł.a efekt mnie nie zadowolił.Lepiej poszukac silnika od nowszego essiego
~poczta@mikrofonika.net
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
na kolana. 5 do 6 litrow. obojetnie trasa czy miasto, zima czy lato. ceny napraw i przegladow standardowe. tutaj chwala fordowi. teraz zaczeli sie zblizac spowrotem do tej oszczednosc w nowych dieslach.
~mo_kos@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 69KM 51kW
miasto 8,5(10) trasa 7 (jaka noga takie spalanie), grunt że oleju nie ciągnie po 230000km (części tanie jak barszcz a co do dostępności ja do swego modelu to mam pecha)
~Sylwester1985
Hatchback 1.3 69KM 51kW
mi spala 8 litrów LPG więc nie narzekam, przeglądy hmmm nie są straszne naprawy też tanie jak się wie gdzie i co kupić
~forestGP
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Rewelka. Plaił mi maks 6 l. i to w mieście przy "ostrej jeździe" o ile można nim jeździć otro. normalnie trasa to 4-4,5 litra
~Paweł
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
zużycie paliwa: trasa 4-5, miasto 5-5,5 części tanie, awarie sporadyczne i przewidywalne
~Tempra 2.0
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
ekonomia kosztem dynamiki i max speed max rozbujałem go do 140 km/h ale dłuugo to trwało.
~orome1@wp.pl
Hatchback 1.3 69KM 51kW
jeżdżę na LPG sam naprawiam i ustawiam parametry gazu naprawy wykonuję sam
~daros cz-wa
Hatchback 1.3 69KM 51kW
10 litrów gazu na 100 km, czy to w mieście czy na trasie to zdecydowanie za dużo
~ng
Hatchback 1.3 69KM 51kW
jak na ten rok to doskonale. gorzej w zimie ale i tak dobrze.
Ford Escort III Hatchback