Oceny Ford Escort IV Hatchback 1.6 D 55KM 40kW 1986-1989

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford Escort IV Hatchback 1.6 D 55KM 40kW 1986-1989

~optymista79@wp.pl
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
Świetny samochód za niewielkie pieniądze. Prawie dwa razy tańszy od porównywalnego golfa II diesel, posiada większy bagażnik, bardziej elastyczny silnik i nowocześniejszy wygląd. Bardzo przyjemnie się prowadzi.
~coca1@poczta.wp.pl
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
Jak na swoj wiek i przebieg sprawuje sie idealnie. Jednak by tak ciagle bylo trzeba poswiecac mu troche czasu i na biezaco usuwac usterki, ktore przewaznie wynikaja z normalnej eksploatacji. I oczywiscie problem z korozja ale to dlatego ze nigdy nie byl garazowany.
~Tadzik85
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
Kupując to auto spełniłem swoje marzenie motoryzacyjne. Jest taki jaki miał byc: silnik diesla, pięciodrzwiowy, grafitowy metalik.
3,5
~CzIoZo
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
mam sentyment do tego modelu.. samochód dla młoldego kierowcy nie wybierającego się w dalekie trasy który chce mieć przystępny samochód za małe pieniadze jest dobry..
3,4
~Cezary
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
zajebista fura polecam nie jest to szybki samochod ale oszczedny
~moll
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
Fordy są mało zawodne, ale starsze roczniki są podatne na korozję.

Usterki Ford Escort IV

Ford Escort IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,2
~yamaha@stiv.wp.pl
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
za nieduże pieniądze można sobie przyzwoicie pojeżdzic ,mało mocy ,ale ekonomicznie
~malina
dobze sie prowadzi
4,1
~piciu
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
Czasem zacinały się 1, R - trzeba było powtórnie rozsprzęglić, i 3 ciężko wchodziła, ale z czasem nauczyłem się ją wbijać :) (Skrzynia biegów)
~snakemh
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
poprzedni właściciel mówił że bierze olej, hmmm... u mnie nie bierze, zimą pali bez problemów do -15 (Silnik)
Ford Escort IV Hatchback