Ford Escort V Hatchback 1.8 D 60KM 1990-1992 - Oceń swoje auto

Ford Escort V Hatchback 1.8 D 60KM 1990-1992

z przebiegiem 20 000 km, wyprodukowany w 1991 roku
~mar
dodał ocenę 05.02.2007 00:59:08, jeździ tym autem niecały rok

nie ma rewelacji.auto niedrogie i nic super soba nie reprezentuje.poprawne i tyle.dobry uklad jezdny i clakiem przyzwoicie wyglada i czesci nie drogie...diesel oszcedy.uwaga na kopcacy olej z bagnetu!!!

mi kopc olej.szczegolnie z mnejsca gdzie sie badnet znajduje.i to mnie najbardziej martwi.a dymi sie z togo jak z komina.silnik pracuje rowno,ale jest bardzo mulowaty...zima pali dobrze

biegi zmieniam paluszkiem.jedynie przy zimnym silniku wsteczny ciezko wchodzi i jedynka.

super. mozna autkiem rzucac w zakretach jak workiem kartofli i nawet oponki nie zpiszcza.trzyma sie drogi rewelacyjnie.tylko kierownica straszie sie rusza na nirownosciach.lepiej isc do diagnosty.

dobra.nie ma problemow.troch do tylu nie tak bo kalpa dosc wysoko.

po niemiecku czyli poprawnie.bez fajerwerkow.

dosc dlugo sie nagdzewa.a jak sie ustawi na naxa to za goraco,a jak troche zmniejszy to sie chlodno robi.no i swad spalonego oleju do kabiny mi sie dostaje.

troche ciasno jak na moj gust!(180cm)a wielki nie jstem.szczegolnie ramiona jakos tak blisko pasarzera sa.moze stare przyzwyczjenia....z tylu kiepsko.ale i autko nie jest wielkie.moze byc.

oj tu glosno!!!1.8diesel daje popalic...szcegolnie przy 2100obrotow.potem nagle robi sie ciszej i tak do ok 110km/h...

mi naprwade na trosie przy 110km/h 5l pali.i nie wazne czy cieplo zy zimno.w miescie troche wiecej...ale cos ze cos...kopa wogole nie ma...

escortow duzo.jest w czym wybierac.najlepiej do niemiec po takiego pojechac.tam sa tanie i dobre wersje.

jakas kontrolki sie zpala niepotrzebnie,wskaznik paliwa zfiksuje,a to sie zapoweitrzy ukald paliwowy i autko zgasnie...a to sie szyba lelktryczna nie domknie...

nie zanotowalem...

Kierowcy, którzy oglądali Ford Escort, oglądali także

Dowiedz się więcej o Ford Escort

Przeczytaj o Ford Escort

Escort - wygasła gwiazda
Escort - wygasła gwiazda Dobre, rodzinne auto? Najlepiej coś z klasy średniej i do tego kombi - Opel Insignia, Honda Accord albo Volkswagen Passat. A coś tańszego? Są jeszcze samochody kompaktowe - Ford Focus, Skoda Octavia... Hmmm... A coś jeszcze tańszego? Cóż - używany Ford Focus i Skoda Octavia. Nie, dalej za drogo.

Liczba wpisów 188 395