Lista ocen Ford Escort VI Hatchback 1.3 60KM 44kW 1992-1995 (37) - Całokształt

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marenoQ
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Ogólnie auto dobre do ekonomicznej i spokojnej jazdy, także nie dla tych co chcą poszaleć. Auto przyspieszenia nie miało. Spalanie 8l/100 pozwoliło dotrzeć z jednego końca Polski na drugi. W tydzień przejechałem 2500km i nic się nie stało. Słaby silnik nie pozwolił na odpalenie w większe mrozy, tak więc przestał zimę. Gdy śnieg zniknął i auto zostało odpalone na \"pych\", przestało jeździć na benzynie. Na gazie paliło i jeździło. Dużo miejsca...
~Michał Balogh baloon007@tlen.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Auto kupiłem ponad 4 lata temu od sąsiadki piętro wyżej która posiadała ESSIEGO od nowosci z salonu. Widziałem go codziennie, wiedziałem co mu dolega, wszelkie naprawy przeprowadzała w serwisie Forda. Po tym czasie uzytkowania moge stwierdzić ze autko warte było tych pieniędzy które za niego dałem, było to łącznie 5000zł w 2005 roku gdy te modele chodziły po 7500-8000zł. Odwdzięczył się za to praktycznie niezawodną jazdą i mogę mu zaufać.
~Krzych rollings@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
samochód kupiłem nie myśląc o nim, opinię znałem z przed paru lat złą, ale teraz jak ma 12 wiosen sypnęły sie progi i podłoga będą wstawiać, trochę....ramy.....no ale wiek robi swoje . wiem że inne lepsze, ale cały czas pod chmurką przez 11 lat, zrobiło swoje, generalnie , albo się jeździ i nie dotyka, albo zagląda i patrzy co jest nie tak , co można poprawić, naprawić , ja tak mam. pozdrawiam escort´owiczów .
~SaTI
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Super auto jak go kupilem rok temu mial tylko 18tys przbiegu co na te rok czyli 1993 jest po prostu niewiarygodne. Auto bylo uzywane przez starszego pana ktory uzywal je glownie do jazdy w niedziele do kosiola i na dzialke. Auto proktycznie nowe tylko szkoda ze ma tylko 60KM
~Alamay
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Pozytywnie :) dobra furka dla studenta czyli mnie, do jazdy glownie po miescie. W tracie kiepsko bo 60 kucy pod maska sobie nie radzi (dlatego teraz przesiadam sie na troszke starsze tipo full opcja 2.0 pod maska heh :)
~Max_Kce
Hatchback 1.3 60KM 44kW
wg mojej opinii w tej wersji silnikowej totalna pomyłka. Sam Escort był autem udanym i w miare wygodnym jak na swoją cenę auto ma swoje plusy, aczkolwiek w tej opcji silnikowo/rocznikowej poprostu nie warto.
~ciubasa
Hatchback 1.3 60KM 44kW
jest to moje pierwsze ałto ale nie jest tak zle jezdziłem gorszymi samochodami w tym wieku ,oczywiscie niema porównania do audi czy bmw chodzi mi o kofort jazdy ale za taka cene niema co narzekac
~gruca-s@dwory.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
NIezly samochod jak na swoja klase i cene. Przecietne osiagi ale za to bezstresowa eksploatacja, dobry dostep do czesci i zamiennikow, minimalna awaryjnosc i maksymalna radosc z posiadania.
~Allegro
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Zdecydowanie dobre auto, jeżeli ktoś nie potrzebuje emocji. Idealne, by codziennie do niego wsiąść i dojechać do pracy. Mało się sprawdza przy większych wycieczkach lub transporcie.
~Maxiou@o2.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Mimo słabego silnika(w tej wersji) i paru niuansów jest to naprawde tanie i wdzięczne auto, idealne dla kogoś kto chce jeździć tanio i wygodnie oraz nie jest maniakiem szybkiej jazdy.
Ford Escort VI Hatchback