Lista ocen Ford Escort VI Hatchback 1.3 60KM 44kW 1992-1995 (23) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał Balogh baloon007@tlen.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Latająca półka, gdyż podpórki pod nią się połamały, dlaczego? nie wiem... Aktualnie zepsuło mi się pokrętło otwierania szyby kierowcy. Regulacja fotela kierowcy dziwnie zaczęła sie w pewnym momencie zacinać. Linka od prędkościomierza często się luzuje i do 80km/h szaleje wskazówka. Zamek od bagażnika czasem stawia opory, po nasmarowaniu jest troche lepiej.
~Maxiou@o2.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
hamulec ręczny, przełącznik zespolony, w/w tuleje no i nieszczesne korodujące progi... :) no ale przy wiekowym aucie (eksploatowanym w Polsce) to są naprawde drobiazgi...
~Maxiou@o2.pl
~wiesiu@plusnet.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
nie jest zle, choc raz zgaslo mi zupelnie podswietlanie wskaznikow i zlacze od wycieraczki tylnej i przeciwmgnielnych jest beznadziejne
~KOPIA
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Standardowa wada eskorta ujawniła się i u mnie-nawalił przełącznik zespolony przy kierownicy. trochę trzasów plastików i pozatym nic.
~marian
Hatchback 1.3 60KM 44kW
zintegrowana manetka swiatel i kierunków. dziwny plastik obudowy kolumny kierownicy. słabe elementy metalowo-gumowe w zawieszeniu
~ciubasa
Hatchback 1.3 60KM 44kW
troche skrzypił w zime ale to plastiki to chyba we wszystkich ałtach tego roczniku wystepuje z tego co słyszałem
~Alamay
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Przez dwa lata nauczylem sie w pelni ufac tej bryczce. Z drobnostek to tylko termostat za mniej niz 20zl :)
~P@wcio_pisz
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Bardzo marna blacharka i uklad elektr. zwlaszcza wszelkiego rodzaju kontrolki świetlne
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI Hatchback 1.3 60KM 44kW
9,8
~Leito_27
Hatchback 1.3 60KM 44kW
z dup*relami to jest różnie lubią się psuć przeważnie zamki , i takie drobne rzeczy
Ford Escort VI Hatchback