Lista ocen Ford Escort VI Hatchback 1.3 60KM 44kW 1992-1995 (30) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ciubasa
Hatchback 1.3 60KM 44kW
spala w miescie w granicach 6,5l-7 na 100 trasa to bardzo mało 5l-5,5 l na 100 przy pretkosci 100km na h przejechałem nim jakies 50 tys jedyne co naprawiałem to pekła linka od gazu i po zimie miałem luz w lewym kole ale to norma przy takich polskich drogach,równiez wymieniałem tarcze sprzegłowa sprzegło i łozysko a tak odpukac - tyle ze czesci niesa takie tanie
~Max_Kce
Hatchback 1.3 60KM 44kW
No cóż jak na tak kiepski silnik spalanie jest wysokie. Mam LPG więc ściśle zależy od jego regulacji. Zaznaczam, że nigdy nie mogłem zejść poniżej 8 litrów gazu, a niekiedy 1.3 spalił ich ponad 11 . dodam jeszcze ze przy tym kompletnie brak jakiejkolwiek dynamiki...
~Michał Balogh baloon007@tlen.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
PIJAK ! 1,3L i 60km niestety drze z portfela co się da. 9L w mieście, na trasie ekonomicznie jadąc zejdzie do 6,5L. Dużo za dużo jak na ten silniczek. Zimą autko lubi golnąć sobie 11l w mieście. Regulowany silniczek , zadbany ale pije jak smok.
~KOPIA
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Jak na pojemność 1.3 benzyny pali sporo 7-8 l w trasie, w mieście 8-9,5l. Powód-słaby silnik-duża waga auta. Z gazem już jest dobrze 8-9 l w trasie 9-10,5 w mieście. W zimie więcej tylko ok 0,5 do 1 l. Poniżej wyniki dla gazu.
~Krzych rollings@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
ekonomia przy takich cenach benzyny , trudno pisać o ekonomi, ale ogólnie przyzwoicie, na średnią kieszeń,przy tylu kilometrach, zawsze coś się sypnie, ostatnio będe robić dwa tłumiki...i wystarczy
~Maxiou@o2.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
ceny części nie są wygorowane na rynku jest b.dużo zamienników. Co do ilości spalania LPG poniższe wyniki świadczą ze jest to dość tanie auto w eksploatacji. Ale poniżej 8l nie zszedł :)
~Maxiou@o2.pl
~Krolewnasniezka@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
LPG w zasadzie nie działa,benzynę żre jak nie wiem co,kasy w niego wepchałam już tyle,że głowa boli,a i tak nie wiem czy zaliczą mi przegląd
~wiesiu@plusnet.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Jak na taki silnik to duzo pali (pewnie dlatego ze jest ciezkim samochodem), mam na gaz ten samochod, to pali srednio 10l/100km, ale czasami nawet 12l/100
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI Hatchback 1.3 60KM 44kW
9,8
~oliw1981@o2.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
przy tak małej mocy i pojemności 10l na mieście to znacznie za dużo potem dochodzi olej który ubywa ok.1l na miesiąc jazdy po mieście
Ford Escort VI Hatchback