Lista ocen Ford Escort VI Hatchback 1.3 60KM 44kW 1992-1995 (26) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KOPIA
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Mój pierwszy duży samochód po 126p. także nie mam co narzekać. Samochód idealny dla dla rodziców z małym jednym lub dwojgiem dzieci. (mam wersje 3 drzwiową) . 4 dorosłe osoby mieszczą się z przeciętnym komfortem. Nie polecam wersji 3 drzwiowej czasy wsiadania do samochodu z gimnastyką już mineły.
~Michał Balogh baloon007@tlen.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Przód- idealnie, miejsca sporo. Tył- jeszcze nikt nie narzekał ze brak mu miejsca w Essim. Bardzo fajnie komfortowo się podróżuje. Nawet w 5 osób da się znieść. Bagażnik bardzo przestronny i pakowny.
~Łukasz lukaszmilc@interia.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
paktem jest że gdy się przesunie przednie fotele trochę w tył to pasażerowie mają mało mkiejsca na nogi i cięzko sie wsiada/wysiada do tyłu w Esc 3d!
~Mietek
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Średnie auto średniej wielkości. Z Escorta przesiadłem się do Sharana. Można porównać do przeprowadzki z kawalerki do apartamentowca.
~kristof
Hatchback 1.3 60KM 44kW
i dla kierowcy i dla pasażerów jest dużo miejsca ( i ja i "moi" pasażerowie nie mają jednak więcej jak 1,70 m )
~ciubasa
Hatchback 1.3 60KM 44kW
to jest mój pierwszy samochód ale z przodu nie jest tak zle jak na takie ałto ,styłu mało miejsca
~Adasso4
Hatchback 1.3 60KM 44kW
To jest wersja 3 drzwiowa i jeżdżę nią maks w 2 osoby tak więc z przodu mam dużo miejsca pełen wypas
~wiesiu@plusnet.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Dla kierowcy doba, dla pasazerow nie wiem,ale raczej nie za dobrze (jak ja sie rozloze na swoim fotelu)
~czapka
Hatchback 1.3 60KM 44kW
pasazer siedzacy za mna ma porazke bo mam dlugie nogi i wiele miejsca z tylu nie zostaje :)
Dziennik kosztów dla Ford Escort VI Hatchback 1.3 60KM 44kW
9,8
~marenoQ
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Auto szerokie co daje wygodę dla kierowcy oraz jego pasażerów.
Ford Escort VI Hatchback