Lista ocen Ford Escort VI Hatchback 1.3 60KM 44kW 1992-1995 (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał Balogh baloon007@tlen.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Teraz takiego Essiego kupujemy za jakies 3,500zł. Jeśli dostaniemy model taki jak moj, zadbany, nie zajeżdżony, mamy szanse pokonać jeszcze wiele kilometrów bez większych "kaprysów" fordzika. I nie patrzeć na opinie uzytkowników zajezdzonych egzemplarzy. Powiem tak, Jak sie dba to się ma ! Pozdrawiam i polecam ! Nie kupiłbym go drugi raz, bo po co tez kupować taki sam model. Moge go polecić komuś kto potrzebuje nie drogie a w miarę niezawodne...
~Leito_27
Hatchback 1.3 60KM 44kW
jeżeli chodzi o cenę do jakości to w moim przypadku jest doskonale za te pieniądze nie spodziewałem się ze będzie tak się sprawować ten mały samochodzik, ale to zależy od egzem.
~BB7123
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Jest to model escorta który nie sprawia większych problemów. Jestem z niego bardzo zadowolony. Największa wada tego modelu to szybko rdzewiejące podłużnice tylne
~Max_Kce
Hatchback 1.3 60KM 44kW
jakość bardzo przeciętna, owszem za niewielką cenę, ale jest to auto dla kogos kto się chce toczyć a nie jechać. albo pakować w auto spore pieniądze nieotrzymując zbyt dużo w zamian.
~kristof
Hatchback 1.3 60KM 44kW
zły jestem , że tak mało dają za ten rocznik , wg mnie jest spokojnie wart jakieś 2000 zł więcej - za cenę jaką mi proponowano na pewno go nie sprzedam ( 3500zł ?!?!? )
~Krolewnasniezka@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
nie warto było,nigdy więcej!!! co z tego,że jeździ jak i tak ciągle u mechanika stoi,ale w końcu każdy ma prawo do wolnego weekendu,nawet mój ford :-(
~Alamay
Hatchback 1.3 60KM 44kW
dobry samochod za dobra cene. Warunek: kupic w dobrym stanie sprawdzony samochod i koniecznie poradzic sie mechanika (najlepiej dobrego znajomego)
~oliw1981@o2.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
ceny tych aut są już bardzo niskie ale jedyne co może zachęcać do kupna tego auta to bardzo ładna linia nadwozia
~marenoQ
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Jak na takie auto cena nie jest zła. W 2008 kosztował 1900zł, w 2010 taki sam model 1300zł.

Usterki Ford Escort VI

Ford Escort VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maxiou@o2.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Escorta 1.3 mozna kupić już za nie duże pieniądze, jeśli jest jeszcze LPG to tylko wsiadać i jechać...
Ford Escort VI Hatchback