Lista ocen Ford Escort VI Hatchback 1.3 60KM 44kW 1992-1995 (26) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał Balogh baloon007@tlen.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Rewelacji nie ma, czuć wszelkie dziury, bardzo sztywny tył, nawet na nowych amortyzatorach. W momencie gdy siada dwie osoby, tył juz wygląda auto sportowe i można zbierać wszelkie odpadki na ulicach podwoziem. Prowadzi się dobrze, auto proste do wyczucia, lecz nie do rajdów, pokonując zakręty sprawia bardzo delikatnego i jakoś nie zachęca do "wiekszych" szaleństw. Przy większym obciążeniu sprawia trudności w manewrowaniu po mieście gdyż nie...
~guska_c@interia.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Czy ktos moze wie co to moze byc? Przednie zawieszenie trzeszczy jak stara wersalka...?? ;-)) Kilka warsztatow twierdzi ze wszystko OK...?? Po spryskaniu plynem WD40 czesci gumowych w przednim zawieszeniu pomogo na kilka dni!! Moze macie lepszy sposob?? POMOCY ;))
~Krolewnasniezka@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
zgroza....normalnie zgroza!!! auto zwyczajnie pływa,ale można któreś tam mięśnie w rękach wyćwiczyć od ciągłego trzymania siłą kierownicy...
~Krzych rollings@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
mam nadzieje że nie przechwalę, ale podstawowe wymiany, plus drogi to standart,poprzednio jeździłem focusem, escort za miękki czasem aż denerwuje
~Max_Kce
Hatchback 1.3 60KM 44kW
zawieszenie bardzo niskie, to spory minus ale chyba wszystkich fordów tych roczników... polskie drogi raczej nie dla escorta
~Łukasz lukaszmilc@interia.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Moim zdaniem Esc dobrze się prowadzi i ładnie trzyma się zakrętów ale polskie drogi pozostawiają wiele do życzenia!
~KOPIA
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Idealne prowadzenie. Trzyma się drogi aż miło. Elementy zawieszenia poprostu wrażliwe na polskie drogi. Częste wymiany.
~marian
Hatchback 1.3 60KM 44kW
jedzie tam gdzie chcemy i nie robi niespodzianek ale jednak ja lubie bardziej szybkie zakrety niz on
~marenoQ
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Bez zastrzeżeń. Dobra skrętność. Kierownica dobrze leży w dłoniach.

Usterki Ford Escort VI

Ford Escort VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mietek
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Jak na nasze drogi zbyt słabe, często trzeba wymieniać gumy.
Ford Escort VI Hatchback