Oceny Ford Escort VII Hatchback 1.8 D 60KM 44kW 1995-2000

Najnowsze oceny Ford Escort VII Hatchback 1.8 D 60KM 44kW 1995-2000

3,4
~Rollo
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
niestet korozja jest nie do opanowania zawieszenie do kitu ( coś ciągle puka stuka )przełącznik wycieraczek wymieniony a zamiennik nie posiada wolnego biegu, czemu nie wiem.w silniku nie ma usterek ale to dlatego ,że mam jobla jeśli chodzi o wymiana oleju
3,8
~Damian
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Choć nie kupiłbym już kolejnego escorta (ze względu na wiek) to polecam go bardzo gorąco jako pierwszy samochód
3,6
~P. LC
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Bardzo wygodny samochód do jazdy w trasach i po mieście. Bardzo dynamiczny, nie ma problemów na światłach;) Polecam!!!
3,4
~MatMat
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Jedyna zaleta tego auta jest jego niska cena i w miarę wytrzymały silnik. Pozostałe elementy bardzo utrudniają użytkowanie tego auta. Auto jest ekonomiczne pod względem zużycia paliwa.
~lovtza@gmail.com
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Za te pieniadze, bardzo nadaje sie na 2 samochod do rodziny co jechac zalatwic an szybko w miescie.
2,5
~piotrvz800@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Zdecydowanie nie polecam. Samochód jest awaryjny, szybko rdzewieje, a silnik 1,8D trudno uruchomić, gdy temperatura spadnie poniżej -15stopni celsjusza.
3,6
~Wojtek
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Zimą problemy z odpaleniem poniżej 20 st. C. Poza tym wydaje się niezmiszczalny.
4,1
~Martina1981
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Jest to auto ekonomiczne,bardzo ergonomiczne,poza tym dużo przestrzeni.Takiego auta już nie będzie!
3,5
~sadosiu@wp.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Ogólnie samochód ekonomiczny,dośc niezawodny i tani w zakupie.Polecam egzemplarze z importu moja podstawa z Niemiec ma: dwie poduchy , wspomaganie,napinacze.
~Driver_Internationale
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Przy -24 odpalił i od razu chodził na wszystki cylindry, nie przerywał a to ważne. Elastyczność.... hmmm troche za słaby ale żywotny i oszczędny. Bardzo ładnie pracuje (Silnik)
Ford Escort VII Hatchback