Lista ocen Ford Fiesta VII (109) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dodo34
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Lexus to nie jest. Silnik diesla w małym aucie? No cóż. 1.4 TDI to nie jest, ale do benzyny mu daleko. Czuć lekkie wibracje na biegu jałowym, do 140 km/h jest akceptowalnie. Później już głośne szumy. Na tylnej kanapie głośniej.
~PIETRO
Hatchback 5d Facelifting 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Mogło by być lepiej ale jest na dobrym poziomie, ja zakupiłem maty i sam cały tył auta pod kanapą i bagażnik wygłuszyłem , żona przyznała mi rację że jest różnica i jest zdecydowanie lepiej .
~Andrzej
Hatchback 5d Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Baaardzo ciche wnętrze - przy jeżdzie na autostradzie byłem w szoku jak dobrze wyciszone jest wnętrze. Przy przyspieszaniu słuchać warkot silnika, ale przy płynnej jeździe cisza i spokój.
~Kamil Paź
Hatchback 5d 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Przy spokojnej jeździe silnik dość kulturalnie pracuje gorzej robi się na autostradzie przy 140km/h i w zimie tam może hałas dokuczać i musimy czekać cierpliwie aż się silnik zagrzeje.
~Mr. Gino
Hatchback 5d 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Jak to w Fieście - słabo, ale da się wytrzymać. Trasa do Niemiec trochę mecząca przy prędkościach 150-180, ale wystarczy popatrzeć na spalanie i humor się poprawia ;D
~ruskm
Hatchback 5d Facelifting 1.0 80KM 59kW
Całkiem komfortowo przy 100km/h przy prędkościach 140-160 także da się rozmawiać nie podnosząc głosu, Mam porównanie z także nową Cliówką (2016) Renault jest zauważalnie głośniejsze.
~jonaszm
Hatchback 5d Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Jak na swój segment jest dobrze. Z przodu przy prędkościach autostradowych można rozmawiać. Z tyłu już nie wszystko wtedy słychać. Jeżdżę dużo tras i jestem zadowolony.
~jarydl
Hatchback 3d 1.25 Duratec 82KM 60kW
To nie aston. Dobre opony , bez oklapłych mat na podszybiu i sylikonowanie uszczelek a do tego nastrojowa muzyka i konwersacja pozwoli zapomnieć o tym standardzie wyrobu forda.
~demoon
Hatchback 5d Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Wyciszenie od silnika jest bardzo dobre,gorzej z drzwiami i bagażnikiem.Niestety widać oszczędność w tym temacie.Na szczęście za niewielkie pieniądze można samemu sobie z tym poradzić.
~pumpkin
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi ECOnetic DPF 95KM 70kW
Są lepsze wyciszenia, ale oczywiście nie wyje jak traktor. Spełnia oczekiwania nowego auta. A dźwięk jest pięknym mruczeniem diesla, więc nic tylko wyłączać muzykę i słuchać!