Lista ocen Ford Fiesta VIII (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jonash
Hatchback 5d 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Tutaj mam największy zgrzyt, niestety. Gdybym kupował podstawową Fiestę z silnikiem 1.0 EB w kwocie ok. 50 tys. zł, to dałbym 5 gwiazdek. Mój egzemplarz był sporo droższy, bo dosyć go doposażyłem. I mam mieszane uczucia. To nie jest wada tylko Forda, ale każdego samochodu tego segmentu. Ceny poszły w górę, lista wyposażenia dodatkowego się niesamowicie rozrosła. Możemy nabyć samochód tego segmentu w kwotach 70 - 80 tysięcy zł, a czasem i sporo...
~Hubig1
Hatchback 5d 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Po dobraniu wielu dodatków zrobiło się sporo kasy, jednak uważam, że dla własnej przyjemności i radości z jazdy było warto. Jeszcze delikatna uwaga co do jakości wewnętrznych plastików na boczkach drzwi – mogłoby być lepiej. Dość łatwo się brudzą i rysują. Przyoszczędzono również na samym radiu, bo już po podłączeniu zewnętrznego urządzenia z muzyką, jakość dźwięku jest super (Bang&Olufsen) a przy samym radiu niestety ta jakość tylko dobra....
~Michał
ST 3d 1.5 EcoBoost 200KM 147kW
W tej kategorii Fiesta ST jest królem. Osiągi/prowadzenie/niezawodność/cena. Mało jest samochodów które łączą wszystkie te cechy na najwyższym poziomie. Wszystkie dostępne pakiety dodatkowego wyposażenia dostępne są w normalnych cenach. Doposażenie samochodu we wszystko co się da, nie powoduje podwojenia ceny jak w innych markach.
~Michał
ST 3d 1.5 EcoBoost 200KM 147kW
~Piotr z Dusseldorfu
Hatchback 5d 1.5 TDCi 85KM 63kW
Nie wiem czy kosztuje dużo czy mało lecz wiem że przy wersji Titanium wyroby a'la VW Polo ,Corsa czy tez inna Ibiza tym podobne mogą tylko pomarzyc o takiej klasie samej w sobie.
~Maros1
Hatchback 5d 1.0 EcoBoost 95KM 70kW
Fiesta tania nie jest, ale biorąc pod uwagę wyposażenie wersji Titanium, jakość materiałów, komfort i przyjemność z jazdy, auto jest warte tych pieniędzy.
~il Dottore
Hatchback 3d 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Jedna gwiazdka mniej, bo 21 tys € za miejskiego maluszka z litrowym silniczkiem to nie jest tanio. Ale przy wyborze nie kierowaliśmy się ceną.
~EmersonLakePalmer
Active 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Mamy full wypas za taką mazdę 2 musiałbym zapłacić 12 tys, więcej a i tak nie byłoby podgrzegawanej przedniej szyby ani takich ładnych felg.
~Donau
Hatchback 5d 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Jakość miejscami jest słaba, ale to tylko w miejscach gdzie mało się zagląda. Mam zastrzeżenia co do jakości skóry na kierownicy, wydaje mi się za delikatna.
~Natalia
Active 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Najlepszy w tej klasie. Przy stosunkowo niskiej cenie można mieć naprawdę fajnie wyposażony, ładny i dynamiczny samochód.