Ocena kierowcy - Ford Fusion

Pawlakba@poczta.onet.pl, 20 lat temu
Silnik 1.4 Duratec 80KM 59kW
Rok produkcji 2002
Ford Fusion 1.4 Duratec 80KM 59kW 2002-2012 - Oceń swoje auto
Ogólnie autko warte zakupu, ładnie się prezentuje, osiągi ma wystarczające, bardzo wygodne, dobra ładowność bagażnika+bardzo praktyczna siatka na zakupy(wersja Xtrend100). Dawno szukałem autka małego a zarazem pakownego i wygodnego.Producent trafił w 10-coś dla mnie. Szybkością tez można się nacieszyć. Jedyny minus-dość sporo pali co nie pokrywa się z testami producenta.
bardzo dobry na 1,2,3 gorzej z 4 na 5 ale przy 2500dostaje mocy
czasami nie wchodzi 3bieg-ucieka na 1bieg, poza tym super
świetnie się prowadzi, ekstra wchodzi w zkręty
przy cofaniu mała widoczność zwłaszcza przy podniesionych zagłówkach z tyłu
brakuje małego schowka w tylnej części drzwi kierowcy, regulacja fotela kier.nie najlepsza-osobno regulowane siedzisko i osobno oparcie, poza tym ok
klima ręczna zaczyna działać po kilku sek., ogrzewanie równie dobre, kształt nawiewów dla mnie ok
szukałem w tej klasie właśnie tego i znalazłem-dużo miejsca z przodu-wygoda dla pasażera z przodu-nogi można całkowicie wyprostować, z tyłu przy moim 187cm komfort na nogi i głowę nawet przy pozycji fotela kierowcy mojego wzrostu
nie raz na początku przekręcałem kluczyk przy włączonym silniku-extra klasa, przy włączonym radiu nie słychać nic nawet przy 120km/h
i tu mamy problem, miasto bez klimy-8l/100, poza miastem 7,3-7,5l/100; z klimą jazda mieszana około 8,0l/100
w porównaniu zOplem Merivą droższą średnio o 10tys PLN w takim samym standardzie auto naprawdę godne polecenia
niekiedy mały schowek od pod z lewej strony pod kolumną kierowniczą źle się zamyka-plastikowe zatrzaski wypadają, poza tym nic nie zauważyłem
brak

Usterki Ford Fusion