Lista ocen Ford Ka I (70) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 118 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~carlragazza
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
czy zima czy lato grzeje !! :D (powód-auto było bite,nie zostało to naprawione,ponieważ bardzo to nie przeszkadza,niech tak zostanie :)na szczęście jest klimatyzacja, po włączeniu której przestaje grzac
~slavo
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Awaryjne, łożyska od wentylatora skrzypią (auto 10 letnie). Nowy panel ogrzewania - 600 zł - żeby mieć zimny nawiew muszę się bawić zaworem pod maską, bo nie będę przecież wydawać 1/10 wartości samochodu.
~mgrze
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Szybko się nagrzewa. Niestety po pięciu latach zaczęła szwankować ( czasem dmuchawa działa tylko na najwyższym biegu ). Brakuje wewnętrznego obiegu i klimy - w ´98 nie była dostępna w naszym kraju.
~Jarek
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Wentylacja szyby przedniej i przednich bocznych bardzo dobra. Ogrzewanie elektryczne tylniej szyby ok jednak podczas deszczowej pogody ciężko usunąć parę z tylnich bocznych szyb.
~Madzia
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
jak jest ciepło ogrzewanie jest OK, przy mrozach -20 tragedia!!!Dosyć wolno się nagrzewa przy niskiej temperaturze...ale to też przypadłość Fordów...
~ilonka
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
niestety nie mam klimy, więc w zimie wieje mi gorącym powietrzem w twarz, jeżeli chcę ogrzać bezpośrednio wnętrze, więc jeżdżę z nadmuchem na przednią szybę.
~Eleyas
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
klimy u mnie nie ma więc nie wiem jak działa, ogrzewanie takie sobie, zimą dopiero po 10KM w trasie zaczyna lecieć ciepłe powietrze.
~armia
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
dobrze dmucha poza tym elektrozawór nagrz. dwa razy nowy,opornik na płytce od sterowania nowy,klima słabo wydajna
~ItalianDragon
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Klimatyzacja spełnia swoje zadanie w lecie (mieszkam we Włoszech) i grzeje dobrze w zimie... po 1-2 minutach czuć już ciepełko.
~Maciek, maciejwysz@hoga.pl
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Szybko sie nagrzewa, dmuchawa wydajna, dobre otwierane tylne okienka, brakuje troche szyber albo klimy ale nie mozna miec wszystkiego.