Lista ocen Ford Ka I (68) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 120 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Byku
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Przy prędkości autostradowej nieźle trzeba pogłośnić radio.Szym wiatru i dźwięk silnika dość słyszalny, ale tragicznie nie jest.
~Pstragu
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
jak ktos niechce słuchac silnika wystarczy kupic wzmacniacz i głosniki ja tak zrobiłem.Ale fabryczny sprzet tez dawał rade
~mgrze
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Niestety nie jest najcichszy. Większa prędkość , dmuchawa powyżej drugiego biegu i już trzeba podkręcać radyjko. Ale to tylko Ford KA
~kregon@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Dla mnie bez znaczenia (glosne car-audio), ale wczesniej denerwowala mnie praca silnika (duzo za glosno slyszalna w kabinie)
~Karol
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Przy szybszej jeżdzie trochę głośno , lecz można przywyknąć lub jeździć wolniej powiedzmy do 100km .
~Karol
~slavo
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
W środku szumi i to główny zarzut co do wyciszenia. Silnika aż tak nie słychać o ile tłumik jest nowy.
~ItalianDragon
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Przy 130 km/h na autostradzie należy pogłośnić muzyke lub mówić głośniej, jeżeli rozmawiamy z pasażerami.
~amall
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
ok,lubie słyszec silnik więc nie przeszadza mi że zaczyna go już być słychać przy 120 km/h
~Maciek, maciejwysz@hoga.pl
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Niezle, ale mogloby byc lepiej, szczegolnie slychac szum z tylu, brak tapicerowanego bagaznika,