Lista ocen Ford Kuga I 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW 2008-2012 (46) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zadowolony:)))
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Przełożenia dobrane bardzo precyzyjnie. Bez zarzutów.W mieście można spokojnie jeździć na 5 w trasie 6 i nie trzeba często wachlować:))))
~bilus
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
moze jestem troszke przewrazliwiony ale wydaje mi sie troszke za toporna ( moze dlatego ze poprzednio jezdzilem saabem i toyota a tam byly bliskie idealu)
~Darek
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Bardzo krótka jedynka i dwójka.Chyba dlatego tak ustawiona,aby nie katować silnika lub ze względu na obniżenie spalania paliwa.
~ryszard
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
wiadomo, słuchając potulnie zielonej strzałki skierowanej w górę, szósty bieg jest już w użyciu przy 75-80km/godz.
~Kris
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
trochę długie przełożenia i wchodzą bardziej opornie niż w poprzednim A3 ... możliwe że z czasem to się jeszcze \"wyrobi\"
~marecki
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Nie mam wiekszych uwag. Skrzynia działa płynnie, biegi nie haczą, krótkie przełożenia i przydatna 6.
~robert
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Czasem musiałem wkładać nieco za dużo siły aby wrzucić jedynkę. Poza tym rozsądne przełożenia.
~Miraks
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Trochę krótkie przełożenia, ale już się przyzwyczaiłem. Jak zwykle w Fordzie pracuje bez zarzutu
~emx40
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Perfekt. Miałem okazje jezdzic innymi fordami, ale tutaj zmiana biegów dosłownie paluszkiem.
~Madek 99
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Przekładnia chodzi lekko i dokładnie,natomiast jak napisałem wcześniej niskie biegi stosunkowo krótkie