Oceny Ford Mondeo I Hatchback 1.8 i 16V 112KM 82kW 1994-1996

Ford Mondeo I Hatchback 1.8 i 16V 112KM 82kW 1994-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Mondeo I Hatchback 1.8 i 16V 112KM 82kW 1994-1996

~Piotras
Hatchback 1.8 i 16V 112KM 82kW
Autko w wersji GHIA sprowadzone z Niemiec kupiłem rok temu, przejechałem 30 tyś. km. Przestronnie, wygodnie i naprawdę komfortowo. Żadnych awarii i usterek po prostu lać i jeździć!!! Polecam szscególnie tym którzy nie dysponują zbyt dużą ilością PLN bo autko tanie i dobre:))
~-jerry
Hatchback 1.8 i 16V 112KM 82kW
-swoje autko sprowadziłem z niemiec trzy lata temu - od tamtej pory nie miałem z nim absolutnie zadnych klopotów natury technicznej - wymiana hamulcow i rur wydechowych to rzeczy normalne w kazdych autach - auto bardzo pojemne i wygodne - silnik 1,8 jest dosc zrywny i do predkosci 160km/h przyspiesza płynnie i bez klopotow - przy kazdej predkosci prowadzi sie dobrze - jedyny mankament to jego paliwozernosc, ale zawsze jest cos za cos
~lala
Hatchback 1.8 i 16V 112KM 82kW
czas ucieka, samochód nie młodnieje, ciężko będzie sie kiedys przesiąśc do innego. Trzeba tylko pamiętac że im starsze i tańsze auto tym więcej potencjalnych napraw. Ogólnie bardzo praktyczny samochód i wytrwały :) Szkoda że tak dużo pali.
~robek_zim@wp.pl
Hatchback 1.8 i 16V 112KM 82kW
Podsumowując-Mondeo jest moim najlepszym samochodem jakim do tej pory jeździłem.a miałem -poldka,sierrę,golfa, swifta,colta,mazdę 626, lantrę. Jest poprostu całkowicie bezawaryjny, jest komfortowy-środek w porównaniu do np audi a4 to ameryka,silnik ma kopa, w bagazniku można przewieźć pół domu,100 km przejeżdżam za 22 zł. Czy ma wady?-oczywiście-jest niski, do lasu się nie nadaje :) zimą trzeba uważać.
~Słit mioiek@interia.pl
Hatchback 1.8 i 16V 112KM 82kW
Ocena może przesadzona ale ja go kocham!! Jest zajebisty, szybki dobrze jeżdzi, mało pali, na alusach i z ładnym lakierem dobrze wygląda, wyposażenie mam dobre. I jeszcze jedno moje Mondeo ma bdb hamulec ręczny jeśli ktos rozumie, jestem jeszcze w końcu młody, a na utrzymanie 200SX mnie nie stać.
3,8
~wzieli@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 i 16V 112KM 82kW
bedzie, tańszego auta z klimą chyba sie nie znajdzie, drogie czesci oryginalne, potrzeba fachowej obsługi serwisowej, dużo zamienników , supertrwałe części (tłumik tylni 250 tyś 7 lat prawie). sztywność nadwozia kiepska (chyba że mój egzemplarz) skrzypi tył i tylna klapa , pękła przednia szyba. Silnik b.dobry

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~OLO
Hatchback 1.8 i 16V 112KM 82kW
Duże bezawaryjne auto za niewielkie pieniądze, komfortowo wyposażone, ewentualne usterki wiążą się z niewielkimi kosztami.
~pepus03@o2.pl
Jak na rok 94 do bardzo dobrze idealnie byc nie moze bo zawsze cos sie znajdzie
~Bombel
Hatchback 1.8 i 16V 112KM 82kW
Bardzo dobry samochód, przestronny i wygodny, zwłaszcza z automatyczna skrzynia biegów! Wart swojej ceny.
~fotogif@fotogif.pl
Hatchback 1.8 i 16V 112KM 82kW
Auto wygodne, trochę się dokłada ale tak jest ze starymi autami
Ford Mondeo I Hatchback