Oceny Ford Mondeo I Sedan

Ford Mondeo I Sedan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Mondeo I Sedan

~Sjan
Sedan 1.6 i 16V 88KM 65kW
Niezawodne auto,kupione w 2008 z 105k przebiegu udokumentowanego,auto ma 20 lat auto w b.dobrym stanie mechanicznym i blacharskim,rodzynek,mały przebieg,przebiegi roczne niewielkie 4-5k,garażowany. Nie planuje sprzedaży, za cenę która teraz bym za niego uzyskał nigdy nie kupie auta w takim stanie,nawet po dołozeniu 10k PLN. Za jakis czas bedzie oryginalnym,niezniszczonym oldtimerem ;) może niezbyt pożądanym,ale w b dobrej kondycji.
~Artur Drops
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Potrzebowałem auta, które będzie maksymalnie duże w środku (mam 193cm wzrostu), i ekonomiczne. Fordzik, zwłaszcza na długich trasach świetnie spełnia oba wymogi. Przestrzeni w ch**. Bagażnik mógłby być większy, ale to tylko sedan. Kombi ma wręcz przepastny. Chyba tylko Volvo mają większe kufry. Tani, wygodny samochód.
~davvid
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Pojazd pomimo tego, że był po przejściach ( silne uderzenie w prawy narożnik z przodu oraz po obróceniu auta delikatnie uszkodzony tył, o czym oczywiście wiedziałem kupując go) nie sprawiał najmniejszych problemów. Wersja GHIA sprowadzona ze Szwajcarii z ocynkowaną blachą i dobrze wykonaną naprawą powypadkową wyróżniała się wśród innych Mondeo. Skóra, klimatyzacja, podgrzewana szyba przednia, pełna elektryka wraz z regulacją foteli itp były...
~Skati
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
jeżdżę moim mondeo ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony:). wcześniej miałem opla vectrę i forda scorpio. i muszę przyznać że mondeo jest jak dotąd moim najlepszym samochodem. w skrócie to taka mała limuzynka z lekką nutką sportowego akcentu. ekonomiczna, bogato wyposarzona (elektryczne szyby lusterka, kontrola trakcji, abs, dwie poduchy centralny zamek) i niezawodna limuzynka która zawsze dowiezie do celu.
~hophopowiec@o2.pl
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Myślę, że za tą cene to całkiem przyzwoity samochód. Żadnych śladów rdzy, układ jezdny w porządku, części w miare tanie. Jedyne co, to wymiana przewodu hamulcowego bardzo kosztowna (400zł). Jak na 112KM muli troche :(
3,8
~Marko
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Na benzynie potrafi zaskoczyć niskim spalaniem w trasie, udało się schodzić poniżej 6litrów, w mieście dużo gorzej bo i 10potrafił spalić, na gazie spala w miare równo czy to miasto czy trasa ok 10litrow gazu

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~gmur@hispeed.ch
Sedan 2.0i 136KM 100kW
Jest to Ford Mondeo kombi 2.0/Everest/ 132PS. Bardzo wygodny. Często robiący długie trasy po autostradach Europy zachodniej. W trasie pali 8 l./100km. w mieście 10 l./100km. Stan idealny. Kolor ciemno czerwony metalik. Serwisowany regularnie i pewnie dlatego nie sprawia żadnych problemów. Polecam
~sz.tom@op.pl
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Przejechałem tym samochodem 240 000 km. Nie miałem awarii, która zmusiła by mnie do zaniechania podróży, lub do stania na drodze. Jedyna awaria poważna, to rozpięcie drążka kierownicy, lecz kładę to na karb prawdopodobnego sabotażu. Kłopotem jest niska jakość przewodów wysokiego napięcia i związane z tym kłopoty z utrzymaniem pracy zimnego silnika. Jestem z mondziaka bardzo zadowolony.
~uli23
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Lubie ten samochod, za wygode, lepiej niz passat.. (moja subiektywna ocena), bardzo pozytywnie.. Jedna RZECZ TYLKO MNIE DENERWUJE SWIATLA!!!!! tragedia zolkna.. nic nie idze zrobic... nawet wymiana szkielka w reflektorze na dlugo nie pomoze.
3,4
~xxyyzz
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jeśli chodzi o całokształt to mój ford dostaje ocenę 4-, pewnymi rzeczami samochód potrafi zaskoczyć innymi zaś niekiedy zawodzi. Stosunek cena/jakość jest jednak dobry.
Ford Mondeo I Sedan