Ocena kierowcy - Ford Mondeo III Kombi

blacktavi, 19 lat temu
Silnik 2.0 TDCi 130KM 96kW
Rok produkcji 2002
Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW 2002-2007 - Oceń swoje auto
moze być!! Za barzdo dobre pieniądze! Polecam!
No na przeciętnym poziomie! Troche głosny gdy zimny!
Spoko
No tu to duży plus! Siwetnie się trzyma drogi! Wymieniłem tylko lewy łącznik stabilizatora przy 118tyś km! I nic już nie puka!!
Nie ma parktronika i jest spoko!! Mimo ze mam kombi nie mam problemu z cofaniem!
Wszytsko na swoim miejscu
Dla mnie za zimno!! I do tego coś mi szwankuje bo daje na wyświetlaczu HI i czasami wieje ciepło na nagrzanym silniku a czasmi ZIMNE powietrze!! Nie wiem o co biega!! POMOCY
Dużo miejsca! POLECAM
Spoko!
Maksymalnie mi spalił 12l/ 100 na klimie w zaj.. kokach ale tak jak latam w trasy to maksymalnie 8l/100 a najmniej ile mis się udało splaić 6,2l/100 przy maksymalnej prędkości do 130km/h!
Spoko! Polecam
O a tu dziwne! Wszytko było spoko! Ale jechałem ostatnio do niemec i tankowałem na Schelu w zgorzelcu i w drodze powrotnej przy 3000obr/min zaczoł szarpać i się krztusić i potem jak by wszedł w tryb awaryjny i sie turbo odłączyło! Ale zjechałem na parking i zgasiełm i ponownie odpaliłem i było ok! Lecz gdy rano odpaliłem autko już skakały obroty! A i do tego wczesniej latałem z prędkościami 200km/h a nawet kiedyś jechałem 215! A teraz kurde 195 maks!! Byłem w serwisie i niby błąd pompy wiec dali nowy program i niby wsztsko ok odpala rano w miarę ale dalej jedzie 195km/h maks!!
jw tylko uwaga na paliwo!!! Tankujcie w zaufanych miejscach!!!

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDCi 130KM 96kW [l/100km]

8,6