Lista ocen Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW 2001-2007 (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~awszerszen@wp.pl
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Ford ma opinię jaką ma........ głównie chyba dlatego że wykorzystywany jest w dużej mierze jako auto flotowe i w dość dużych ilościach... jak używa się aut firmowych... nie będę pytał niestety wiadomo..... stąd ta usterkowość... (corolki jako firmówki też się strasznie psują..... zaskoczyło mnie to \"nieziemsko\") Wracając do tematu.... Z czystym sercem polecę każdemu kto będzie zastanawiał się nad zakupem.... auto dość tanie jak na to co...
~narcyzk
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Przepłaciłem za swój samochód, ale nie żałuje (14 000zł za 12.2003 poliftowy). Za trochę większą cenę (14500zł) kolega kupił Passata B5 1.9TDI przed liftem (1999) z gorszym wyposażeniem i bardziej zajechanego... Jak mu padną pompo wtryski to będzie płakał. Ja za jego 4 wtryski zrobię dwumasa, pompę, turbo, zchipuję, wymienię wszystkie amorki - KYB, sprężyny (od ST220), hamulce (BOSCH), wsadzę xenony ze spryskami (oryginalne!!) i usunę korozję...
~Paweł W...
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
myśle że ok, cena nie jest wygurowana jak w VW czy audi, a rocznik i cena w mondeo jest do zaakceptowania, a psuje się tajk samo jak reszta aut ściągnietych z zagranicy które albo sa bite albo zajeżdzone bo innych nie sprzedaje niemiec.
~Bartłomiej
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Bardzo stracił na wartości przez ostatnie lata. Za nieduże pieniądze można dostać samochód z jasną skórą, tempomatem, ksenonami, drewnem, elektryką itd. Materiały w środku są ok, ale spasowanie odrobinę odstaje od normy.
~Bartazz
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Za taką kasę nie kupi się lepszego auta. POWAŻNIE! Te auta obecnie kosztują grosze. Tylko uwaga! TDCI można kupić za 5000zł ale to nie to samo! Lepiej dać więcej ale kupić tylko TDDI
~infrequent@wp.pl
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Dobrze trafiłem z ceną i zakupem oprócz standardowych wymian, nie dokładam. Ale jak miałbym dać cenę rynkową, to mógłby być silnik cichszy a karoseria mieć ocynk.
~padre
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Myślę, żę stosunek jakości do ceny jest zachowany na dobrym poziomie. Wykończenie wnętrza jest ciut gorsze od VW, naprawdę niewielka jest różnica.
~Nestor_2005
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
W porównaniu z innymi autami tej klasy naprawdę cena jest przystępna. Jakości ani niemcy ani japończycy by się nie powstydzili.
~witalis
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
tani w zakupie a lepszy nic drozsze autka, jezdzilem passatem bmw 5 honda crv nowa - to najlepszy jest mondek:)
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
~sifu2
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
bardzo dobra, ten rocznik, diesel - innego w takiej cenienie ma, do VW trzeba by dołożyć ze 2- 3 tys.
Ford Mondeo III Kombi