Lista ocen Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW 2001-2007 (26)

~Bartazz
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Auto jeżeli chodzi o silnik rewelacja! Zero problemów, bez pompo wtrysków, łańcuch rozrządu, zawsze pali na dotyk, tanie części, prosta konstrukcja i tylko TDDI ! Uwaga na TDCI ! Jeżeli chodzi o moc, miałem wiele aut i np. meriva 1.7 dti isuzu czy np. Xsara Picasso 2.0 HDI, albo nawet Alhambra 1.9 TDI były mniej dynamiczne niż ten mondziak. Ma dobry moment obrotowy, na autostradzie jechałem nim 193km/h. Z wyprzedzaniem też nie ma problemów,...
~sifu2
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
na 4, choć nie źle, porównując z oplem - cudo, nigdy więcej opla.!!
~apsikos
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Żadnych problemów. Nie do "zajechania". Zimą pali od ręki. Tankuję ON Verva. (Silnik)
~przecin11
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Jako że łańcuch - troszkę jest klekoczący, ale kultura pracy ok. (Silnik)
~Kminek
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Za te pieniądze to jest bardzo dobry wybór. Auto dla dużej rodziny które w miarę nie zawodzi i spełnia swoje funkcje. Uwaga: silnik koniecznie TDDI !
~mkosz2
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Do obecnej chwili (288 tys. km) o do silnika nie było zaglądane !!! Samochód przy -26 st. C (01.03.2018) zapala za pierwszym razem!! Nic nie styka nic w silniku nie puka. (Silnik)
3,1
~paweł
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
brak mocy. strasznie \"mułowaty\" przy 200tys km trzeba sie szykowac na wymiane sprzegla oraz dwumasa a to jest 1600zl przy duzych znizkach (Silnik)
~klimad
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Ogólnie auto posiadam od niedawna wcześniej miałem mondeo ale MK II również w kombi. Autko wygodne i przestronne spalanie mogło by być mniejsze porównując do mojego ostatniego samochodu Avensis ale może być. Moc może troszkę mała ale nie po to kupuje się kombi by nim szaleć jak sportowym autem, to jest samochód do dostojnej jazdy :)
~Mariusz
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
jak na nasz kraj silnik idealny gdyż większej mocy silnik spala więcej paliwa ma krótszą żywotność (Silnik)
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
~mundek
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Auto naprawdę warte zakupu. Za sensowną cenę otrzymujemy porządny samochód. Czasami daje się we znaki jego masa ale np jak mi wjechała babka w bok swoim tylnym zderzakiem to autentycznie NIE MA NAJMNIEJSZEGO ŚLADU. Nie jest to więc auto papierowe a solidnie wykonany twardziel. Polecam
Ford Mondeo III Kombi