Lista ocen Ford Mondeo III Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW 2001-2007 (13) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Max
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Układ jak to układ.. jeśli ma się wspomaganie to się kręci :D prowadzi się genialnie. Bardzo dobrze trzyma się drogi, a przy tym jest bardzo komfortowe. Zresztą Ford od dawna miał jedno z najlepszych zawieszeń na rynku.
~RISSERS
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Jezeli chodzi o zawieszenie to naprawde bajka zestrojenie super naprawde trzyma sie drogi nawet przy duzych predkosciach jezeli takie uda sie rozwinac na polskich drogach dla mnie naprawde bomba a mam porownanie z innymi markami
~Marcin
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Auto prowadzi się genialnie. Bardzo dobrze trzyma się drogi, a przy tym jest bardzo komfortowe. Zresztą Ford od dawna miał jedno z najlepszych zawieszeń na rynku.
~G63
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Tym jestem miło zaskoczony. Po roku i 60.000km mogę stwierdzić, że trzyma się drogi jak przyklejony. W tym aucie czuje się drogę. Szybkie zakręty to sama frajda.
~kamilek30
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
jak dla mnie to jedzie jak przyklejony na drodze, nawet przy prędkościach po około 160 prowadzi sie pewnie i bez kłopotów, mknie niczym okręt ;)
~Michal
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Auto na autostrady, nie ma sportowego charakteru - w ciasnych zakrętach nie czuć granicy przyczepności - płynnie tracisz przyczepność .... i już jest za późno
~jacar2001
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Troszkę głośnawy, ale się toczy, przyzwoicie trzyma się drogi.Dobre wypośrodkowanie pomiędzy wygodą a bezpieczeństwem.
~papas
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Te fordy tak mają - pięknie się prowadzi!
~Ford Mondeo mkIII 2.0TDDi
Bardzo dobre zawieszenie