Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW 2007-2014 (15) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adrian
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Chłodnica od klimatyzacji wymieniona na nową i została uszkodzona (nie wiem w jaki sposób) samoczynnie po czterech miesiącach użytkowania pojazdu od czasu założenia nowej chłodnicy. Dalej... po 9 miesiącach strasznie wolno się nagrzewa samochód mimo regularnego odgrzybiania i czyszczenia nadmuchów.... Jeśli chodzi o samą wentylację powietrza to ok.
~Maxxx
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Jeden przycisk uruchamia wszystkie nawiewy na max, osusza klima i rozgrzewa przednia i tylna szybe. Dzieki temu w zimie rzadko skrobiemy szyby - w zeszlym roku musialem to robic dwa razy po calodziennym postoju na dworze - w nocy samochod stoi na parkingu ogrzewanym.
~Paweł
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Tutaj minus na nawiew jest skierowany na jedną nogę kierowcy. W lecie włączając klimę jedna nogę mam zimną, drugą gorącą. W naprawde upalne dni klimą ledwo daje rade, a była serwisowana. Plusem jest ogrzewanie przedniej szyby.
~Warsawman
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Podgrzewana przednia szyba - super, brakowało mi tego w Avensis. Funkcja szybkiego nawiewu - działa skutecznie, szczególnie w mroźne poranki. Odzwyczaiłem się skrobać szyby. Lepiej poczekać minutę, aż się rozmrożą.
~Kris
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa działa bardzo dobrze (już nigdy nie kupię \"ręcznej klimy\"), wnętrze szybko się nagrzewa - tak ma być..
~luqe
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
jak jest bardzo mokro, to paruje tylne szyby, ale wnetrze nagrzewa sie momentalnie i wystarczy mocniejszy nawiew i parowanie znika
~Rafał
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Wentylacja, jak i ogrzewanie oraz klimatyzacja dają sobie świetnie radę z kabiną Forda.
~Bazyl
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Klima w miarę daje radę, ale ogrzewanie mogło by być mocniejsze.
~nestea
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
klima dziala super, a ogrzeanie rownie dobrze, szyby sie odmrazaja w momencie
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo IV Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
9,5
10,7
~Tylko MONDEO !!!
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Super klima w momencie robi się zimno i analogicznie gorąco.
Ford Mondeo IV Hatchback