Lista ocen Ford Mondeo IV Kombi (126) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacek
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
jeszcze nie jeździłem zimą więc na temat ogrzewania nie mogę się wypowiedzieć, nawiewy, i klima oki, choć byłem wyczulany na wadę instalacji od klimatyzacji narażoną na wilgoć
~Mike
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Bez zarzutu. Nawiewy w drugim rzedzie foteli to raczej atrapa. W porownaniu do Vectry, gdzie tylne kratki wrecz \"furczaly\" od nawiewu, Ford nie odrobil lekcji....
~lciesiel
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Na razie jest ciepło, więc tylko o klimie: działa nieźle. Odparowywanie szyb - bardzo dobrze. Duży plus dla wielu możliwości kierowania strumieniem powietrza z nawiewów.
~elmec@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
nie mam zastrzeżeń, dodatkowym plusem są podgrzewane przednie fotele podgrzewana przednia szyba - rewelacja - skrobaczka do lodu pozostaje używana tylko do bocznych szyb!
~Marcin
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Ogrzewanie genialne, klimatyzacja trochę gorzej, miałem wrażenie, że czasem w lecie przy upałach nie wyrabia przy jeździe powyżej pół godziny.
~Jamesdi
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
W upały przy skręconej na maksa klimie jest daleko od komfortu. Za to w zimie przy zimnym silniku dość szybko zaczyna lecieć ciepełko (czyżby nagrzewnica?)
~Tangy
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Nawiewy w słupkach drzwiowych świetnie nawiedzają tylnych pasażerów. Bardzo przydatna opcja przy małych dzieciach i dlugich podróżach w lecie
~Encki
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Działa poprawnie, ale sterowanie nimi w innych markach jest bardziej intuicyjne. Samo działanie jednak jest bez zarzutu, klimatyzacja OK.
~lucjusz
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Póki, co niewielkie doświadczenie z ogrzewaniem, ale w te kilka chłodnych dni szybko nagrzewa. Klimatyzacja szybko chłodzi. Nie ma problemu z parowaniem.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo IV Kombi
9,6
11,6
~piki68
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Nie można narzekać. Dopiero w pięć osób gdy jest mokro i wilgotno i krótki odcinek jazdy częściowo przednie boczne i tylne boczne szyby są zaparowane.
Ford Mondeo IV Kombi