Oceny Ford Mondeo IV Kombi 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW 2011-2014

Ford Mondeo IV Kombi 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW 2011-2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Mondeo IV Kombi 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW 2011-2014

~Pawel_90
Kombi 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Autem poruszam się od marca 2020 r., więc dość krótko, by wykazać niezliczoną ilość zalet i wad. Jednak Postaram się to zrobić po rocznym użytkowaniu. Na ten moment jednak nie żałuje wyboru auta z tym silnikiem. Bardzo długo szukałem benzyny, głównie 1.6 ecoboosta jak doradzali znajomi, ale padło na opisywany tu silnik. Większe zdziwienie znajomych wywołał fakt, zakupu przeze mnie Mondeo w silniku....... 1,6 TDCi (?). Komentarze: "To nie...
~Krzysiek
Kombi 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Ocenę zacznę od tego czego szukałem, bo to zawsze wpływa na ocenę auta. Potrzebowałem sporego auta z tempomatem i klimatronikiem. Ze względu na sporą ilość pokonywanych kilometrów musiał być diesel. A teraz o tym co mam... Ocena będzie nierówna, bo taki jest też ten samochód. Przez trzy miesiące zrobiłem 15k km. Auto, jak na swoje rozmiary i moc jest zaskakująco szybkie i zrywne. Wnętrze jest świetnie wyciszone, a ilość miejsca może...
~tomek
Kombi 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Generalnie auto świetne. Duże, rodzinne kombi, mega komfortowy, z bardzo fajnym wyposażeniem. Oszczędny, niezawodny silnik. Bardzo fajnie sprawdza się w trasie. Moja rodzina i ja uwielbiamy go. Mogę go spokojnie polecić wszystkim.
~Michał
Kombi 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Świetne oryginalne nagłośnienie. Komfort jazdy doskonały. Skrzynia biegów nie spelnia moich oczekiwań , natomiast nie jest to bardzo uciążliwe. Reasumując auto warte polecenia i dodam jeszcze , że FORD jest bardzo, bardzo pojemny.
~Maciek M.
Kombi 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Auto zgodne z moimi oczekiwaniami. Przestronne, wygodne, spełniające moje oczekiwania.
~Darecki
Kombi 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Jest bardzo dobrze.Kupiłem auto,które chciałem,więc nie jestem zawiedziony ani zaskoczony.
~Maciej
Kombi 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Wskazanie komputera delikatnie różni sie od rzeczywistego na stacji (około 5% zaniżone na komputerze). Jazda w mieście początkowo duże wskazanie jednak po kilku kilometrach komputer schodzi na ziemie i zamyka się w 6l/100. Jeżdząc poza terenem zabudowanym bez autostrad spokojnie można zejśc do 5l. Autosrada 140 automatycznie 6.5l/100. Generalnie polecam. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Ford Mondeo IV Kombi