Ocena kierowcy - Ford S-Max I Van

fan, ponad rok temu
Silnik 2.0 TDCi 140KM 103kW
Rok produkcji 2008
Ford S-Max I Van 2.0 TDCi 140KM 103kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Karoseria : ładny van do tego pojemny i przyjemny
miałem naprawdę wiele aut,ostatnio passata b6. I powiem tak "najlepsze auto dotychczas jakie miałem to s max,uwielbiam nim jeździć,dynamiczny,dobrze się trzyma drogi,ekonomiczny pojemny i bezapelacyjnie najładniejszy van,do tego wyższa pozycja.wcześniej myślałem o Touranie lub jakiejś KIA sportage drugiej generacji lub o bliźniaczym tucsonie,(wszystkie auta próbowałem i już prawie nawet kupiłem tourana,dla głupoty przejechałem się S -maxem i to był strzał w dziesiątkę
dynamiczny i oszczędny,trochę miasta i trasy pali równo 6 litrów,(sprawdzone przy tankowaniach do pełna),a wolno nie jeżdżę,jak na razie po kupnie żadnych problemów,kupiłem sprowadzonego z pewną historią i przebiegiem,
nie ma na co narzekać,chociaż w pasku mam wrażenie że trochę lepiej się przełączało, chociaż mi to nie przeszkadza
rewelacja jak na taką pozycję za kierownicą,mimo że opony mam 16 cali ,ale ze względu na nasze drogi to najlepsza opcja,bo zawieszenie nie dostaje mocno w kość a i tak jest spoko,Fordy są znane z dobrego prowadzenia i ja mogę tylko to potwierdzić
w końcu wszystko się mieści,do tego wygląd ,żaden van tak nie wygląda
do przodu ok,wyżej się siedzi o co mi też chodziło,chociaż trzeba bardziej uważać na pieszych przy skręcie(przednie słupki),po za tym mam czujniki przód i tył(te przednie mi bardziej przeszkadzają,bo piszczą non stop )
super,kubełki siedzenia i licznik convers +,do tego deska miękka,
klima ma co robić w tak dużym aucie,na szczęście działa
mam rodzinę,2+2 i bez zastrzeżeń,dla mnie idealnie
bez uwag
tak duże auto i 6 litrów,do tego nie muł,jak na razie nic się nie dzieje,mam ten sam silnik w c maxie i odpukać nie miałem z nim żadnych problemów
do 20000 za używane auto dla mnie najlepsze ,a jak już wspomniałem miałem i testowałem sporo
na razie odpukać chodzi ładni,ale kupiony z pewną historią
nie było

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDCi 140KM 103kW [l/100km]