Lista ocen Ford S-Max I Van 2.0 TDCi 140KM 103kW 2006-2010 (101)

~ARS
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Samochód godny polecenia. Dobrze się prowadzi, pojemny, przestronny, ekonomiczny, wygodny. Za kilka lat mam taką cichą nadzieję, że kupię coś podobnego. Najchętniej s-maxa po face liftingu. Samochód daje naprawdę dużo radości z jazdy.
~MietasM
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Jestem z auta bardzo zadowolony. Poprzednio jeździłem mondeo z 2002 roku i ten samochód prawie nie ustępuje mu pod względem własności jezdnych a bije na głowę przestrzenią i ergonomią. Do tego jest naprawdę bardzo ładny.
~M1CLAY19
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Za slabo podnosi sie z dolu.Poczatki byly tragiczne .Potrafil zdechnac przy ruszaniu.Podobno mozna cos tam przeprogramowac ale nie mialem czasu sie tym zajac. (Silnik)
~Konrad S
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Witam , mam już s-max 3 lata . Salonowy polski drugi właściciel. Kupiony z przebiegiem 120000 km. Nie będę się rozpisywał bo w gwiazdkach dałem mu same 5 bo taki jest jako srodek transportu, niewiarygodnie ekonomiczny , dość szybki, olbrzymi, wygodny, komfortowy i bez awaryjny. Ma jeden minus, nie ma charakteru. Jest idealny jako środek transportu dla rodziny, przewiezie szybko bezpiecznie , dość komfortowo i tanio ale nie będziesz chciał o...
4,1
~adig
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Auto dla rodziny i raczej na trasę, aczkolwiek jeśli wziąć pod uwagę umiarkowany apetyt na paliwo i dynamikę poprawnie sprawuje się w każdych warunkach i okolicznościach. W ciasnym mieście bez czujników parkowania ani rusz poza tym trzeba się trochę naszukać odpowiedniego miejsca do postoju. Ogólnie jednak samochód świetny - doskonały przyjaciel na wakacje, uwielbia autostradę a jego uwielbiają dzieci. W wersji 7 osobowej można pokusić się o...
3,5
~Sławek
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Powiem tak. Jeździ się wspaniale (tu musze powiedzieć obiektywnie), ale te drobiazgi sa tak wkurzające, bo marnuja czas kierowcy na wizyty w warsztacie.
~johop
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
S-max górą! :))) Niedawno szukałem drugiego auta za podobną kasę i... w każdym mi brakowało czegoś z S-maxa. Naprawdę bardzo dobry i samochód.
~Marek
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Samochód daje naprawdę dużą przyjemność z jazdy, nie buja jak pozostałe wany, ma twardsze zawieszenie, ale dla mnie to zaleta, ponieważ jest to kompromis pomiędzy autem rodzinnym a dawaniem przyjemności z jazdy. Jest pojemny, prorodzinny, oszczędny, komfortowy. Godny polecenia.
~ex1
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
mysle ze jest to swietne auto. spełniło w pełni moje oczekiwania , jest szybkie , oszczedne, duze i w pelni rodzinne, dodatkowo moje - czarne, xenonki oraz felgi 18´ w stylu lambo swienie wygladają. auto nie jest z pewnoscia nudnym vanem, ale bardzo mocno zwraca na siebie uwagę. jest super zadowolny. jedyna jego wada to kiepskei plastiki
~Jarekcrx
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Duży van o zdecydowanie sportowym zacięciu (nawet z silnikiem diesla). Ogromny bagażnik (nie trzeba w ogóle składać wózka:)), pojemne wnętrze i bardzo wygodne fotele z mocnym podparciem bocznym. Diesel 2,0 140km bardzo rozsądny, nie jest demonem prędkości ale nadrabia niskim spalaniem. Największym minusem:: fatalnej jakości głośniki w podstawowej wersji
Ford S-Max I Van