Lista ocen Ford Scorpio I Hatchback 2.9 i 145KM 107kW 1986-1994 (8) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nikip@wp.pl
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
Zuzycie jak zuzycie niestety chcesz miec wygodne auto duze przestronne a zuzycie jak malucha to nie jest auto dla ciebie ono musi te swoje szesc kucykow nakarmic i niestety niech nikt nie liczy ze auto na powietrze pojedzie ale za te przyjemnosc jazdy warto go tankowac, mi rekompensuje to sama przyjemnosc z uzytkowania tego niezwlyklego auta ,ktore jest ciagle niedoceniane przez psycho wielbicieli beemek i innego rodzaju zlomow, ktore niestety...
~mbrodowski(at)o2.pl
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
Co do napraw zdania widze, ze sa podzielone. Zalezy od stawki mechanika i za ile sie dostanie dana czesc, ja akurat duzo nie inwestowalem w remonty bo nie bylo co remontowac, jedynie jezdze po szrotach i dokupuje wykonczeniowe drobiazgi typu zaslepki, popielniczka, kieszonka itp.. Zuzycie paliwa: 10 - 12l trasa; 14 - 16l miasto, jak sie szaleje to pije okolo 22l i teraz po wizycie u magikow od gazu, cos poprzestawiali i pije jak smok.
~Madd
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
Tak jak mówiłem zużycie jest dosyć duże ale nie najgorsze, miałem kiedyś peugota 605 z 3 litrowym silnikiem on mi w miście spalał 3 - 5 litrów więcej paliwa a w sumie podiadał tylko 27 KM więcej.
~Nie lubię forda
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
przy tej pojemnośći to dużo bo gazu po mieśćie potrafi wziąść nawet 20 a na trasie 13
~scorpiomaniak
zależy od nogi od 12 do 20 na 100 części dość drogie - tylko orginalne
~degas@swinoujscie.com.pl
strach myslec, ale na gazie w trasie 13l
~michal
najlepiej przerobic na gaz
~kryspin
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
Jak się wciska to pali jak smok
Ford Scorpio I Hatchback