Oceny Ford Scorpio II Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW 1995-1998

Najnowsze oceny Ford Scorpio II Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW 1995-1998

3,6
~Elektrik
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Bardzo wygodny i komfortowy samochód. Jak na klasę tego auta niestety również awaryjny. Doskonałe właściwości jezdne, duża moc. To wszystko jednak psuła ciągła iepewność czy dojadę do celu podróży, a jak dojadę to czy uda się wrócić. Ciągłe nasłuchiwania doprowadziły do przewrażliwienia i nadwyrężenia nerwów, które znalazły spokój po sprzedaży tego auta. Ceny części są chore szczególnie jeśli chodzi o części do silnika, które można nabyć tylko...
~Niech będzie że Miłośnik Coswortha
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Skrzynia oczywiście automatyczna - W zaznaczeniu manualna, jakiś błąd bo taka tylko wchodzi w tych informacjach ( może to tylko coś mi nie wchodzi) Ten samochód ma to COŚ. Ten silnik sprawia, że się chce jeździć. Karoseria bez rdzy w 19 letnim aucie. Minusem jest słaby stelaż oparcia fotela kierowcy, z czasem się przegina na jedną stronę oraz delikatny panel klimatyzacji.
~WieSiu
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Bardzo lubie to auto mimo jego wielu wad. Gdybym mial duzo czasu,to bardzo chetnie doprowadzilbym go do stanu 100% sprawnego przynajmniej na miesiac :P Swietnie nim sie jezdzi w trasie i jeszcze lepiej w miescie, gdzie spod swiatel ciezko znalezc kogos kto szybciej ruszy.
~biuro@intertronic.pl
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Kupując to auto nie myśl ,że masz Melexa! Utrzymanie kosztuje, ubezpieczenie też nie jest tanie ale nabywając go pokazujesz swoją klasę, swój styl. Jeśli masz rodzinę i cenisz bezpieczeństwo oraz komfort to Scorpio spełni twoje oczekiwania za niewielką cenę!!!
2,9
~ofiara osiągów cossworda - ale żyje!!!! :)
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Tragiczny zakup , za pieniądze które dałem za naprawy kupiłbym niezłe auto! (min.SKRZYNIA 5600!)Założyłem inst. gazową która wali , strzela i ledwo działa - nikt nie wie jak to dostroić mimo osprzętu jak do V12.Aha i tak go trzy dni po jej założeniu rozwaliłem-nie zostało nic a ja sobie teraz o tym piszę-także SUPER BEZPIECZNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale tylko/asz tyle
~d.chober@101studio.com.pl
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
full wersja ze skórą, pamięcią foteli, pilotem tylnej klapy, jedyną powążną wadą jest to że przy tak dużym silniku, przy tylnym napędzie tył jest za lekki i zimą w górach nie mogłem zaparkować pomimo opon zimowych (225/16) i ASR. (inni też mieli problemy ale nie aż takie) Ale jakoś to przeżyłem, na następną zimę koniecznie łańcuchy.

Usterki Ford Scorpio II

Ford Scorpio II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kprmb@o2.pl
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Za taką kasę nie kupię auta w tych wymiarach i z taki wyposażeniem. Szkoda, że już nie produkują tego modelu, bo za parę lat będę miał problem co kupić.
~Marek
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
ma swoje wady, ale silniki, wyposazenie i miejsce w srodku - bezcenne!
~TOMEKDB1
PRZEPIęKNE AUTO I BARDZO WDZIęCZNE JEżELI SIę ONIE DBA,POLECAM JAK NAJBARDZJEJ
~kprmb@o2.pl
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Idealne, luksusowe i wygodne auto za niewielką cenę
Ford Scorpio II Sedan