Lista ocen Ford Scorpio II Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW 1995-1998 (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Niech będzie że Miłośnik Coswortha
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Układ jest dość prosty. Słabe łączniki stabilizatora i tak naprawdę chyba nic więcej, wytrzymałość reszty jest solidna. Drogi trzyma się świetni bo to ciężkie auto a przy tym silniku musieli nad nim popracować i jedzie się jak po "szynach" Gdyby coś nim bujało to znaczy że zużyły się tulejki w tylnym zawieszeniu mocowane w podłodze (po 100-150 zł sztuka) lub przednie wahacze wraz z gumami które są już teraz naprawdę tanie. Te zabiegi...
~Marek
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Auto dobrze trzyma sie zakretow, trzeba tylko uwazac na mokrym asfalcie lub zima, dosc lekki tyl i lubi zarzucac :))) no ale czasem mozna podriftowac. Jezeli trafi nam sie wersja z TCS (traction control system) to w wielu sytuacjach nam pomoze, pomimo, ze nie jest tak zaawansowana jak wiele takich ukladow produkowanych teraz (ESP, EBD, itd)
~Piotrek
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Muszę przyznać, że jest to najlepszy układ jezdny jaki miałem dotychczas okazję testować biorąc jako kryterium oceny komfort i prowadzenie pojazdu na naszych drogach.
~biuro@intertronic.pl
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Wielka masa i super układ jezdny! Auto mimo wagi i lat naprawdę podczas pokonywania zakrętów,ostrego hamowania w zakręcie rewelacyjnie się prowadzi.
~zbigu (zpisarski@poczta.fm)
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
problemy z lozyskiem w tylnym prawym kole. wymienialem juz je chyba z 4-krotnie po ok 40 tys. km. Swietnie trzyma sie drogi na oponach R16/225/50
~WieSiu
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Ogolnie bardzo dobrze trzyma sie drogi,tylko ze zawieszenie jest jest ciche na wiekszych dziurach.
~kprmb@o2.pl
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
225/50R16 można szybko i bezpiecznie. Auto jest dosyć twarde( w porównaniu z innymi limuzynami).
~kprmb@o2.pl
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
235/50R16 - to jest to -trzyma sie jak na szynach - ale troche twardo jak na limuzynę.
~El matator
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Auto doskonale trzyma się drogi , auto po prostu lata a napęd na tył dostarcza nieocenionych wrażeń.
~ofiara osiągów cossworda - ale żyje!!!! :)
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
trgedia ze wspomaganiem , gdzie znowu jest ten płyn ? radzę kupić dużą beczkę !INNE POWARZNE-NARÓŻNIEJSZE
Ford Scorpio II Sedan