Lista ocen Ford Sierra II Sedan (134) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 125 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KNECHT
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Rozrząd na łańcuchu, więc nie inwestujemy:) tulejki na wahaczach z cossworth`a (10zł droższe) i też nie inwestujemy. spalanie lpg średnio 10-13l/100km spalanie pb95 średnio 8,2l/100km
~konkwista@autograf.pl
Sedan 2.0 105KM 77kW
Na gazie auto jest bardzo ekonomiczne, przy spokojnej jeździe średnie spalanie około 10 litrów Lpg. Z częściami niema problemu, szeroko dostępne na szrotach i giełdach - ceny umiarkowane.
~prawiefordziarz
Sedan 2.0 105KM 77kW
Mój okaz jest naprawdę bardzo paliwożerny i gazożerny równieź, zwłaszcza w cyklu miejskim. Podam że rekord dla gazu przy jeździe tylko i wyłacznie w mieście został ustanowiony na 23 l.
~Łukasz
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
Aktualnie auto dla pasjonatów, więc tanio nie będzie. Moje przeciętne spalanie w cyklu mieszanym - 9,5 L benzyny (jeżdżąc normalnie, krótkie trasy koło domu). Części tanie.
~d_artanian
Sedan 1.6 75KM 55kW
!MAM DOŚĆ MOCNO ROZKRĘCONY GAZ! 100km za 15 zł. w mieście za 25zł. Ceny części śmieszne naprawy gratis, wystarczy się trochę znać, a wymienisz wszystko w tym samochodzie.
~metalpriest.pl@gmail.com
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Dwulitrowy dynamiczny silnik, który niewiele spala i tanie części to na pewno zalety tego auta. Poza tym wiele napraw można dokonać samemu.
~Piccon (mailto: stamor83@onet.eu)
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Trasa ok. 6,5 litra benzyny, jazda wiejsko-miejska to ok. 8,5-9,5 itra. Czesci tanie i ogolnodostepne. Konstrukcja auta prosta, duzo mozna zrobic samemu.
~devylin
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
biorac pod uwage moc,mase i to ze to jest ford to naprawde jest bardzo tani w utrzymaniu.malo pali.czesci zamienne sa kosmicznie tanie!!
~kra
Sedan 1.8 87KM 64kW
Mam ciezka noge i spalanie w miescie dochodzi do 13l/100km :-) ale w porownaniu z wynalazkami typu polonez to sierra wypada rewelacyjnie :-)

Usterki Ford Sierra II

Ford Sierra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~rosomak30@op.pl
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
9-10l benzyny w mieście , trasa 6,5-7l przy prędkości do 120km/h,ceny oryginalnych części bardzo wysokie,napraw warsztatowych nie byłem zmuszony robic
Ford Sierra II Sedan